Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Komplett power-rendszere van valakinek eladó?
Nem akarom osztani,hanem mar leosztottam.Mit szerencsetlenkedel meg itt ha olvasni is szanalmas megis reagalsz ra te vilag butaja!
Te akarod itt osztani a lapot? Mondod, hogy találkozzatok versenyen aztán 'autóversenyen leszel"? Lóf***t leszel te akárhol is, szédülsz a betonon ha kilépsz az ólból. Már olvasni is szánalmas amit csinálsz.
Unatkozol potter?
csak nehogy az eringtől is "elmenjen" a kedved
Meg valahogy, ha konkrét felhívást kapok, valahogy mindig elmegy a kedvem
Autoversenyen leszek. De sebaj, majd 22-én. Meg minek menjek fel, nézegessem, hogy fordulsz, mint egy lankadt fasz?
told oda a pofád már ha a neved se mered kiírni
És mitszeretnél? Belehugyozzak a szádba harry potter?
kussolok akk :D
35lesz az nadrág
teaztán jókemény lettél Nyenceee
15ös boxhoz jöhettek holnap..
Nah megy nevekkel való dobálózás itt is nem csak telefonba, úgy látom. Tip-mixezni kellene ott lehet még el is találtok valamit.
ejj -ejj Nyoltika!
Még mindig nem mered leírni ki vagy? :)
. . .
hali, bocs az offért, de azt hiszem te foglalkoztál látnokzsályával régen
ha válaszolnál pár dologra ezzel kapcsolatban azt megköszönném, persze nem itt, mondjuk msn-en, ha megadod a cimed (vagy felveszel, az enyém adatlapomon van)
Sziasztok!
Eladó Rs 125öm gyári Dunlop D208 típusú gumiai!
Profilmélység Első:3,5mm
Hátsó:3mm
Az árba megeggyezünk
Érdeklődni:06703818737
Ha valakit érdekel van bontásra még 125ccm-eres aprilia rs extrama.
pl.:teljes idomgarnitúra, első-hátsó kerék, láncszett, fékek, müszerfal,futóművek,rotax123-as blokkhoz szinte minden!
Érdeklődj
Helló ZZ4!
A bal oldali sebességmérő csiga az működik?
Nekem pont ilyenre lenne szükségem!
válaszodat előre is köszönöm!
Fene. pedig jó lett vóna.
Nekem minden héten a szombat délelőtt 8-11ig offos mert meló van, viszont egy picit toljuk meg mert mondtam msn-en hogy vizsgák jönnek szal még egy hetet végig kell kúrnom tanulással de utána elkezdhetjük azt hogy összeversz :D:D:D:D