Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hálás köszönet a válaszért!
Hali!
Van egy 2éves RS125 és olyat csinál hogy 7-8 ezernél ledarál és nem pörög ki normálisan.
Ha valaki szembesült már ilyen hibával akkor elfogadom a segítségét.
Szerintem gyújtás
Hali! Hol lehetne megnézni a kipufogókat? Én Bp.-i vagyok.
ha tényleg csak 11kw az nem menne 140et. nekem is 11kw van a forgalmiban. nincs benne folytás, 16/40es áttételem van 150-155öt megy
DnaForce - köszi a választ , reménykedtem benne, hogy egy elfogadható termék, de sajnos az a realitás amit te írsz. Feltűnő, hogy a Polini szett árának harmadáért adják, ahogy olvasgattam az öntvény anyagával volt a legtöbb baj.
valaki irjon valamit arra amit nemrég kérdeztem itt
Nem ajánlom! Inkább ebayről szerezz egy gyárit, de ne vegyél Mitakát! 3-4 LE vel gyengébb mint a gyári... megbízhatóság? Nekem 200km élt... Anyagminőségben is rosszabb mint egy gyári... (olcsó húsnak...)
Igen a bakonymotor- nál is ez van ha jól tudom. 45 lenne újonnan.

Igen nagyából lefordítottam az eladó adatlapját olvastam azt h mit ír. Olvasgatok olasz, görög, angol fórumokat, az angoloknál van aki szidja de azt így nem tudhatom h csak valami kötözködős figura v tényleg érthet hozzá.
bakonymotors user hengerei? 45-50 között van nála az új Mito henger, semmi mást nem tudok, csak emlékszem régen hirdetett.
Hát eléggé pozitív az eladó mérlege, persze ez a minőségről nem árulkodik. A "GYIK"-ban ezt írja:
Q: "Is It A Genuine Cagiva Part"
A: No It Is Aftermarket Part But The Same Quality As The Cagiva Part

Tehát az állítása szerint nincs nagy eltérés a gyári és ennek a minősége között

Nah, de hátha akad valaki aki már próbálta hosszabb távon.

Üdv!
fepi3 - Köszönöm, hogy felajánlottad a segítséged, rendes tőled. Csak előbb még körbe akarom járni a dolgot. Kicsit piacosnak hat ez a Mitaka szett, de ne legyen igazam. Árban nagyon jó - a Polini szett az 172ezer lenne - annyi meg nincs rá.
Helló!
Ha esetleg erre esik a választás, tudok segíteni a beszerzésben
aprilia.rx.sm [kukac] gmail [pont] com

Üdv: Pisti
DnaForce - tudnál mondani róla valamit ? anyagminőség? megbízhatóság? tartósság ? mert hengert akarok cserélni - lehetőleg újra és ez az ami még nekem megfizethető.
Előre is köszi a választ.
a főtengely és a kiegyenlítő tengely végén van 1 jel. főtengelyen lévő műanyag fogaskeréknek a jelen kell lenni belül meg a kiegyenlítő tengelynél is belül a jelek egybevágjanak. Majd a műa. fogaskerék külső szélen ismét van 1 jelölés és a 2 keréknek a jelen kell lenni egybeesve.
Nekem volt
Hali ! Srácok h van itt olyan akinek volt már kezében , vagy dolgozott Mitaka hengerrel az légyszives jelezze nekem. Tudom h nem a Cagiva topic-ban vagyok, de az sajna eléggé halott.
Köszönöm előre is a segítséget.
Mitaka jenger szett
máma kipróbáltam egy 125-ös rs-t 99-es évjárat
alattam csak 110-et ment pedig azt mondta a gazdájja hogy 140-et is ment vele
9000-ig huzattam ki a sebességeket
forgalmiba 11kw van irva
ha tényleg csak 11kw akkor mehet 140-et?
vagy ha nincsen benne semmi fojtás akkor mennyit kellene menni?
Sziasztok!
Örülnék ha valaki segíteni tudna: Nagyon ráz az rs-kém (rotax 123)! Régebben volt szerelőnél egy ujításon és azóta ráz a moci. Sokan a balansz tengelyt mondták de én nem tom hogyan kell helyesen be tenni ezért ha valaki el tudná magyarázni esetleg képpel is meg öszönném! Üdv.
felvettelek msn-re (ami az adatlapodon volt)
adj msn-t vagy mailt és a többit megbeszéljük
lehet róla szó
nem adod kompletten a rendszert?
fel lehet ezt is rakni. megjelölöd a rezó végén, megfúrod és jó is
ezzel csak az a gond, hogy az enyém meg 2 csavaros, és igy nem nagyon tudom akkor felrakni
Jah semmi különös, csak láttalak.. Elég patent a géped