Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meggyőződtél róla, hogy forgalomba helyezhető magyarországon?
Nem zavart hogy azt mondja "magyar érvényes okmányokkal", aztán meg azt "külföldi papírokkal"? Én már ennyitől ráhagytam volna.
"Okmányok jellege: Magyar okmányokkal
Okmányok érvényessége: Érvényes okmányokkal"

"A motornak külföldi papírjai vannak, de 50-esként is megoldható "

Mekkora ellentmondás :)
Szerintem még forgalomba se helyezhető..
de én lefoglalóztam múlt vasárnap
Mert 50-esként fut.
Sziasztok. Nem ismeri közületek valaki ezt a motort? http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rs_12550_surgosen_elad
o-3868739
Aránylag olcsó a többihez képest!
nekem van 1 balos 2000ft az ára
Üdv!
'07es Aprilia rs 125-höz keresek jó állapotú hátsó láncvédő burkolatot (anélkül nem ment át a vizsgán )
Akinek van eladó nagyon megköszönném ha válaszolna
Nekem van.
20/9655947
meg keresek még sötétített plexit is valami más szélterelésűt. Valakinek tapasztalat valameikről? (2009 es rs-re kellene)
keresek újfajta rs-re fekete hátsó ülést (jó állapotút) ha van fölösleges elfekvőben keressetek légyszi. Bocsi 2t_powa h lenyúlom az ötleted de nagyon tetszik...
nekem közúti ellenörzésél nem volt gond pedig mondta is hogy 18 kw :O jó erőben van magához képest :)meg ha tudná hogy egyébként meg 30-33 Le xD
duda,fényszóró,minden van amugy
oks,nem szedtem még szét
ha már itt tartunk nem egyszerűbb akkormár egy akksira rákötni az önindítót, mindenféle szétszerelés nélkül (csak a reléröl kell lehuzni a drótot) és ugy kipróbálni?

am sztem a szén(bronz? ? ?)kefékkel lehet gond, nekem a napokban kellet kicserélnem...
abba ne bízz, lehet cellazárlat is amihez nem kell hogy öreg legyen az akksi. Először próbáljatok bele egyet ami biztosan jó. Ha úgyse akkor önindító ki, és direktbe tegyétek rá akksira, és látod hogy van-e valami. Ha nincs akkor lehet szétszedni...
Rendőre válogatja,vannak akik csak a cm3-t nézik, haveromat állították ilyennel meg,de nem csináltak nagy ügyaet belőle,elengedték
Sziasztok!

A1-es jogsim van , 11KW feletti aprilákkal gond van ha megállít a rendőr? Tapasztalatok?
oks
az akksinak jónak kell lennie(fél éve vettem,Banner)még töltöttem is rá
akkor szétszedem az önindítót
köszi a segítséget
akksit nézd meg először, majd önindítót szedd ki és szedd szét nézd meg benne a bronzkeféket, nálam minidg azok fordulnak el és utána megakadnak, aztán rakd össze és én mielőtt visszateszem a helyére egy kocsiaksival szoktam kipróbálni hogy forog-e rendesen. Aztán csavarozd vissza a helyére és elméletileg forgatnia kell a motort.
sziasztok
annyit csinál az önindítóm ha benyomom hogy:"katt-katt"
csak kattog a relé
volt már ilyenem,de akk csak 1 vezeték lecsúszott,de most sztem minden a helyén
tippeket kérnék h miket nézzek át+mi lehet a probléma?
Sziasztok!

2001-es RS-hez kellene nekem szivatókar, ha tud vki pls írjon: msn555a@gmail.com.Előre is köszi.
Üdv

Van egy aprilia af1 125-ös papíros vázam ha valakit érdekel. Még kb 3-4 hónap műszakival.
Hali! 5000 ft-ért odaadom. msn: romolus3@hotmail.com
ŐŐ igen esetleg érdekelne még a lábtartó!
Mond rá egy árat vagy dobj meg eg ymsn címmek és megdumáljuk :)
csocsi
pénteken megyek megnézni a motort, ha törve volt akkor kelleneni fog, de ha eredetileg olyan(ha a folytott verzio) akkor nem biztos. ha van vmi akkor szolok, köszi