Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

itt vannak a képek. 3 csavaros a felfogatása. 4be adnám
jó esetben javul a problémád, vagy megragad
milyen árban adod? tudsz küldeni képet a felfogatásáról, 2 csavaros?
ATAnak masszív respect a mai szereplésért!
jah,és elbaxhatok valamit ha nekiállok karbit állítgatni?hallotam olyat h iyen miatt meg is ragadhat
vagy nem kell nagy ész egy kicsit lejjebb venni?és álljak hozzá nyugodtan v vigyen el szerelőhöz?vagy lehet valami nagyobb baja is?
Hi! Nekem van "E" jelzésű polír dobom.
sziasztok
mitől csinál olyat a motor,h az alapjárat felment vagy 2500-3000-re
egyik napról a másikra
am ezenkívül tökéltes a motor,semmi hiba nem észlelhető,j
jahh,és hogy tudom lejjebb venni,mert van 2 csavar az egyiik nagyobb azon van rugó is(gondolom ezzel kell lejjebb venni)meg van 1 másik csavar is de az csak bele van csavarva a karbiba
selettra aszittem nyerni fogsz, de úgy kerültek ki mint a csikket
Szevasztok pályamenők!
Egy garnitúra gumi hány(mennyi) pálya kilómétert szokott kibírni nektek?
Nekem Bridgestone BT-016 van fent!
Kb-ra mennyit tudnék elmenni vele pályán?
A gumi olyan 85-90%-os lehet még!
Köszi a válaszokat előre is!
Valaki meg tudná nekem mondani hogy mi a különbség a sima Arrow rezonátor és a challenge között?
de összeakadt, 2x is rossz karburálás miatt. Aztán meg minden pöpecre ki lett cserélve, jobb mint újkorában.
hát buzikám, sajna most csak max. a te eséseidből tudnánk csemegézgetni :) Elütöttek mii? Peeerszeee
Nem is estem vele.
A ragadásnak meg mindenki pontosan tudja az okát. Egyébként én nem titkolok semmit a vevők elől.
csá! de igen ,miért?
van valakinek bármilyen tapasztalata az arrow titanium dobról? az gáz ha 2000-es évjáratú motorra teszem? mert mindenhol 2007-2008hoz ajánlják...
én nem tom hogy összeakadt e meg hogy elesett e csak úgy írtam...,hogy senki nem reklámozza a rossz dolgokat a motorjával kapcs..
hátigazából nem is összeakadt, hanem izé, elbaszták a natixosok, és amiatt kellett cserélni ezt-azt elesett ez a buzi? ezt MÉG én sem tudtam. mesélj csak!
te se reklámozod a vevőknek hányszor akadt össze a motorod meg hogy estél vele...
mióta hírdeted?
http://youtu.be/ht7mw1S9evw tiszta motogp hang, mi öcsi?
"A motor sosem volt törve"

Ja a fejidomot meg a nyulak rágcsálták meg az éjjel, meg a pockok elvitték az oldalidomokat :)

Hello!
Ha unod már, hogy a rendőrök csesztetnek a rendszám hiánya miatt, ha eleged van a motorod hibáiból, és nem tudsz már aludni, mert nem a motoromon ülhetsz, akkor én vagyok a Te embered! Amilyen motorod van, azt most hajítsd be gyorsan az árokba, és vegyél rendszámos RS-t!
nincs valakinek eladó kormánysúly párban? Olcsó kellene, karcos, csúnya jöhet
Jó ez a szöveg ezzel csak egy baj, az öreg leharcolt rs-ek lehet hogy jobbak mint a te hiányos géped, másrészt 50esként utcára.. vicc az egész, amúgy meg aki pályára vesz gépet nem biztos hogy ezt veszi meg fél milláért hanem egy olyat ami 100ezerbe kerül és a maradék 400ból olyan szinten pályagépet varázsol belőle hogy ezt körbehugyozza. Nah de a sértődések elkerülése végett semmi bántó szándék nem volt bennem csak ez a szöveg főleg a leharcolt rs-ek kicsit megfogott de persze kívánom neked hogy sikerüljön eladnod.

üdv