Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi mindenkinek! A szeonra szeretnék venni egy aprilia rs 125-ös motor éls arra lennék kíváncsi h egy 20.000 km futott rs meddig fog elmenni?
Jamal! szombaton bunyó/edzés a szigeten? 9-10-11 jó nekem. más is jöhet ha akar, jó muri lesz.
Én nem tudom ki vagy :) A kedvemért azonosítanád magad?
vegyél már fel, mert nekem a régid van meg...
Fentvagyok te öökör, meg icq-n is, vagy hívj fel. Bár nemhiszem, hogy megvan a számom, nemláttalak még sose..
msn re feljöhetnél, mert lehet nem tudok e-ringre jönni :S :/
NYATONA KALUPPINA,,, Jössz euroringre?
Bence,,, te csak szuloi felugyelettel johetsz el. Ugy nezel ki, mint harry potter :D:D:D:D
Amúgy nem méregetem hány kiló vagyok, meg, hoyg hány centi a kolbász aztse... csak azt tudom hány kilót ütök...:)
motorral együtt 40, nem mindegy? :) Tudod jól, hogy kik vagyunk, ki vagyok. Gyertek majd oda mindannyian köszönni. Szivesen látlak, látunk téged is, nyaligást is, nyencét, nyatát, etc.
felvettelek msnre
Keress meg telon holnap! Gari nincs már a motorodon?
Hi

a kilóméterszámláló meghalt, 7722ről 77722re ugrott és nem számol, voltam már vele mindenhol de mindenki azt mondta h új kell, ha valaki tud segíteni nagyon megköszönném.
felvettelek msnre,de igazából nekem a gyári motor a mérvadó
tiednek mi baja lett?
csá, van egy rs em 2004 es full blokkfelújítás új főtengely,hajtókar henger dugó ne soroljam, ha eljössz megeggyezünk az idomokat olyan színre fújatjuk amilyenre akarod ,rendszámos vegyél fel msn re megdumáljuk
hány kiló vagy?
Valakinek eladó RS 125, 2000res évjárattól,max 400 ezerig KPban?
Ha valaki sürgősen szeretné eladni,és nekem is megfelelne,megegyezhetünk.
cs!rottyantóval motoroztam,aztán olyan hangja lett mintha kilyukadt volna a kipuff.a víz persze megint kicsorgott(a tömítés miatt,nem volt még időm szétszedni),és tiszta rozsda.na ez mellékes,de menet közbe kilyukadhat?vagy lehet vmi más baja amitől olyan ekekapa hangja lenne?
Te is hasonló vagy az előző pofázókhoz, akik a kis pöcsméret miatt állandóan pofáznak, de ettől ugyanolyan jelentéktelen kretén maradsz.
ha az adatlapját nemtudja értelmesen kitölteni,akkor mit vártok tőle?hogy megmondja,hogy így meg így hívnak,gyertek oda nyugodtan ,elmondom mi a problémám? hagyjad már,észre se kell venni az ilyet,had mondja(írja )
Bence!
(és aki még jönne idétlenkedni az eu ringre)
szocformula főoldal és aott a kiírás