Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hahó!
Valakinek esetleg van eladó kuplungja? És tudja vki, hogy mekkora űrtartalma van a fékolaj tartálynak (elöl-hátul)? köszi
Esetleg van valakinek olyan ami a képen van? A kilóméteróra peremét takaró dísz műanyag Az enyém megrepedt sajnos
nagyvas.hu
italmondo.hu
Valahol csak van.
haligali nincs valakinek eladó powernyelv? eltört sajna :S:S:S
Én is csak onnan tudom, hogy lány a tulaja, mert egyszer pólóba motorozott, onnan meg elég felismerhető. De legalább egy kis váltózatosság a délvilág lányai közt. :D
énis 19 kw-al hajtom A1el :)
sajnos vételnél nem néztem mivan a forgalmiba:S:D
Láttam. Bár sajna nem nagyon mozgat az evo-s csaj. :) Azt se tudtam egyébként hogy lány a motor tulaja
Pontosítok: tegnapit.
Nézd meg a mai délvilágot.
MacqM: Igen elloptam az Rs-es logódat mer nagyon megtecett
Bocsi, de Rigához nem árulok tömítést...
Ja és főnök kéne tömítés hozd el eringre pls
Magadat vidd majd odébb az útból Láttam a csúnya fejedet a bmw-s tesztvideóban ott egy pillanatra lefagyott a videó vagy lehet csak én szédültem meg
Köszi. :) De úgy döntöttem, hogy motort nem váltok egy ideig, most veszek egy komolyabb erősítőt+pedált gitárhoz. Aztán jövőre lehet, hogy majd mi lépünk fel aug. 20.-án a nagyszínpadon. xDDD
többet már nem engedek az árából, most egyébként is akciós az ára :)
Hali :) Én csak örülnék ha te vennéd meg, legalább tudnám hogy jó kezekben van.
Egyébként meg hitelre is elviheted, hitelbank vagy hitelintézet közbenjárásával!
Kössz így kora reggel Tegnap voltam Atisnál beszéltük a boxot. Mi innen 2en vagyunk, szóval összesen már 7en lennénk 1 boxban... Pénteken már ott leszünk, ha vinni kell vmit el tudjuk vinni akár még a motorodat is vagy bár mi cuccot....
40X52X10
Rs125 ('02) első telószimering méretet tudja valaki fejből? FONTOS! ...legalábbis számomra Kössszzzz
Ma épp odáig asszociáltam a hirdetések között, hogy kár hogy nincs annyim, amennyiért árulod az RS-t. :) Pedig még közel is van. :D
jaja, látom én..
De akkor is:)
☆SaBi™☆ -ka leloptad az adatlapomról az RS logót amit csináltam? jól tetted csak terjesszed ;)
Ez ilyen Dakar feeling
Ez már majdnem annyira "szép" mint egy BMV vagy egy multisrtada:)
Eladó egyben vagy bontva!
Aprilia Tuareg 50
hiányos RV4 blokkal
25ezer ft