Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valaki ma egy Dobogókő-Esztergom-Visegrád körre?
ELADÓ egy APRILIA RS 125 2008-as évjárat. Eleged van az öreg leharcolt RS-ekből? Vegyél egy 2008-ast egy 98-as áráért! MAGYARORSZÁG LEGOLCSÓBB ÚJFAJTA 125 RS-E! A motort vagy 50-es ként utcára, vagy pályára ajánlom. Forgalomba nem helyezhető. Hiányzik a két oldalidom és a rajta lévő fejidom javított. A motor sosem volt törve, szerkezetileg és motorikusan is tökéletes, megkímélt állapotban van csak utcán volt használva. Itt a szezon, megy már az RS kupa is, tökéletes pályagép alap. Vidd el még ma... Kirándulók és tesztpilóták kíméljenek. Köszi! ÁRA: 479.000 HUF BUDAPEST 0630/4096093
ELADÓ! Adok hozzá egy egy pár utcai gumit uj elsö hátsó lánckereket.......
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_r
s_125_utolso_ar_surgos-3852564
nekem inkább maga a dob kellene, de inkább E jelzésű, mert a rendörök szorakoznak ezzel :D
Nyilván nincs benne. De egy Jolly-ban sincs... Miért kellene, hogy benne legyen?
De ha kell van E jelzésű gyári rezonátor is. Teljesen nyitott.
Nem "fáj" és szerintem nem is erre lett kitalálva, arra ott az APRÓ. Ha visszalapozol, 1-2 éve itt még nem egy ócskapiac hangulatát keltették a hsz-ek.
Miért fáj az neked ha itt kérdezzük meg? erre lett kitalálva ez a dolog.
Adok-veszek Topic lett ez is, ennél még az is jobb volt, amikor egymást dobálták szavakkal az RS tulajok
jobb oldali alsó idomtartó,és egyben láncvezető kellene,enyémről leszaródott a gumibak,és darálja a láncot ,01"es rs
Heló
rs125-höz kellene nekem az a lemez a kupplunghoz ami összenyomja a kupplungrugókat egy golyó van a közepén fogalmam sincs mi a neve..:D ha valaki tud írjon már 97-es évjáratú a motor.
Akkor nincsen para, ha az "alkatrész-katalógusban" benne van. Ezt csak akkor mondom ha pl valaki mondja neki hogy ilyen kell bele , azt mégsem. Ezért érdemes a kivett alkatrészt bevinni, hogy ilyen kell mert az a biztos!
gyári "alkatrészkatalógusban" irja ezt a méretet. ha más van benne akkor már lett gyányolva.

am igen, ugy a legbiztosabb ha szétszeded és akkor biztos.
Ilyenkor az a cink, hogy valaki mond valamit és te veszel egy olyan csapágyat és kiderül, hogy nem is olyan való bele....Én azt javasolom neked, hogy szedd szét vedd ki és menj be vele egy csapágyboltba biztos kapsz hozzá. Én is megjártam úgy hogy azt mondták ilyen kell és kiderült hogy teljesen más való bele....
gondolom nincs benne E jelölés, vagy igen?
Nem te jártál múl héten pénteken Hatvanban?
Eladó RS125 utángyártott SP kipufogórendszer kompletten (rezonátor és a hozzá való polírozott hangtompító). Nagyon jó hangja van és szépen kiforogja magát vele a motor. 30e ft. Tettem fel videot róla.
van lamella. email? vagy msn-ed van?
2, egy jobbra egy balra...
Hello! Segítséget szeretnék kérni azzal kapcsolatban,hogy érdekelne RS 125ös aprilia akár hiányos is!cserébe adnék cagiva mito-t + értékegyeztetés! Előre is köszi!
köszi, és hány darab kell belle? azt tudod?
17x40x12
Helló, sziasztok, egy kis segítség kellene, 2006 os mx 125 öm első kerék csapágyam, kezdi megadni magát, nem tudtok méretet, vagy oldalt ahol meg talállnám, mert nem akarnám még szétszedni, csak ha már vettem csapágyat, de ha nincs infó akkor szétszedem
hát csúszik mint az állat amikor nyit a power, szóval remélem h lamella cserével megúszom. Egyelőre lamella kellene! köszi Ricsi, akkor fél lityóból meg lesz minden
2-3 deciből tuti kijön a csere
lamella? kosár? komplett?