Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok

A vízpumpánál lévő O gyűrű mérete 26,7x1,8 ugye?
Na a csapágyboltban csak 26,7x1,78-ast tudnak szerezni, megfelelel az is?
ja és a vízumpa tengelyen, a szimeringek futófelülete egy kicsit kopott, járható út-e az ha fordítva teszem be a tengelyt?
Van rá érdeklődő akinek valószínű kell egyben az összes. Jövő hétig várok vele, ha nem kell neki akkor adom külön is. Üdv!
Szia!Bocsi,nem tudok feltenni,mert jelenleg Aszalós Ádinál van a gumim Dunakeszin...de ha érdekel megoldható a kép is.
idomokat adod külön?
Képet tudnál feltenni róla?
Hahóó! Valaki megtudna dobni egy kuplung kiemelő villával? sürgős volna!
Diadblo Supercorsa hátsó gumi, pálya után 2000 km-t ment közúton. 6e ft
Aprilia Rs 125 2007-es jobb oldalán csúszott, szinte minden alkatrésze eladó. Kivéve:váz, motor, karbi, kerekek, első futómű, fékek. Teljesen épp a bal oldala, lámpa, műszerfal,ülések, stb.
(fekete-piros) Továbbá nagyon jó állapotú gumigarnitúrák is eladók. (Dunlop D209Gp, Michelin Power One) Képek felrakásával nem foglalkozom!
20/9655947
21/5 w aszem
mi a gyári áttétel?
lehet hogy azon a motoron nem gyári hanem rövidebb mert 110-nél pörgött 9000-t az én nsr-em csak 8000-t pörök 110-nél
Képet tudnál róla feltenni
Mi lenne az ára?
Dunlop D209Gp .... ezt elfelejtettem
Nekem van pályán használt,de nagyon jó állapotú.
Szewasztok!
Nem tud valaki használt hátsó gumit(pályán használt is érdekel)?
Csak hátsó kellene!
Dunlop d209 v Pirelli Diablo Supercorsa édekelne!(150/60-17)
milyen a gyári hátsó lámpa égője?
Eladó egy komplett Arrow rendszer. Érd: email/msn:ggugu@citromail.hu Tel:06-20-582-6551.
Helló fiúk.Nem tud valaki Agip Speed 2T-t?Sürgős lenne.Köszi.
Rá se ránts, mi tavaly a yamahával majdnem kiestünk, egy buzi tankszellőző eldugulás miatt, márpedig olyan hiba nincs:)
Ott is tolás volt, (+30 fok uszkve) volt a pilótának vagy 3 mért köre, éppen elég volt az induláshoz.
HA korábban nem megy ott a saját motorjával, ő is úgy jár mint te, hogy örül, ha nem keveredik ki az M5re:)

Legközelebb jobb lesz, és akkor megmutatod.
2000es évjárat
2.képen a két nagyon jóféle csajszi között a lánc kitéve
csá nemkell valakinek egy fejidom plexi nélkül?