Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv,

valakinek elfekvőben baloldali lábtartó? csak a felcsukódó alu öntvény érdekel.
Esetleg valakinek elfekvóben valami tuning rendszer 07-es-re?
hello: csak karcos az idóm. ha kell majd irj.
Csáá

Dobj egy emailt és megadom.
Van 1 polír! 5e Ft
Van oldal idomom jobb és bal is. A bal karcos de nem törtöt a jobb hibátlan.
Koszi bence majd ma betesztelem ;)
Hali! Ha még mindig keresel hátsóo lábtartót, nekem van eladó.
a 2 oldal idom érdekelni fog ha meglesz a motor. szombaton derül ki! Törött az idom vagy csak karcos? Üdv: Márkus Dániel
Lennie kéne ott is nyúlványnak, csak a svájci fojtott verziósok eleve úgy jöttek ki, hogy le volt vágva a hatalmas fojtott kipu miatt. bikepicsen találsz képeket, hogy kellene kinéznie.

az a baj balosból nekem is csak ilyen elvágottam van, jobbosból van még egy teljesen jó.
köszi, mar megoldódott. Ha jol láttam a dolgokat, akkor a bal oldali idomnál direkt nincs ott egy kis nyúlvány ami a felfogatást szolgálja, de javíts ki ha tévedek. és ha direkt nincs ott akkor tényleg megoldódott!?Viszont ha kéne lennie akkor sztem kell egy balos. Remélem h érthetően irtam le.
van, melyik oldalra kell?
Keresk Arrow rendszert 06-ostól
Nekem rendes xenon volt benne 10rongyé vettem az egészet a trafot is szépen elhelyeztem soha semmi baja nem volt és a rendőr se szólt be se nekem se haveromnak akinek a 94-es toyotájában van xenon. Itt pesten nem ugatnak semmiért a rendőrök, legalábbis a személyes tapasztalatom ez, mert eddig az 50/125ért sem szóltak rendszámért sem xenonért sem. Tiszta jó életünk van itt Pesten
van egy jobbos kicsit sérült 3péz
nekem van egy nem szép 4csavaros 3péz
beállítod össz kilométerre gyújtás le, benyomod kijelző gombját gyújtás rá és addig nyomod amíg el nem tűnik
aprilia rs 125 alkatrészek eladok:
henger nikalico hibátlan állapotban uj dugó gyürüvel=40eft
komplet powerszett=30eft
cdi gyujtás=15eft
alaplap=15eft
jeladó=5eft
olajpumpa=7eft
hengerfej=
5eft
viztéri hengerfej=7eft
bendix=7eft
blok gyujtás dekni=4eft
olajpumpa fedél=2eft
lánckerékdekni=3eft
lánckerék=1500ft/db
oldal idom=6eft/db
érd:06705377495
Köszi szépen de összekötni már összekötöttem én is.
HyHy. túlvan az rs-em a 8000-es szervizen (2009 es évjáratú) és világit a szervízkulcs. Valakinek tipp, hogy hogy lehet eltüntetni a műszerfalról?
Köszi előre is ;)
nincs mit
Hello!
98as évjáratú Rs-re kellene nekem oldaidom Ha vki tud segíteni akkor szoljon. köszi
Köszi a segítséget!
Szia!

http://www.kepesmotor.hu/idomo...
vagy
ezen az email címen illetve telefonszámon elérheted az emberünket,mocialkatresz@freemail.hu
+36 30 47 48 973
Remélem tudtam segíteni
Sziasztok!
Valaki tudna segíteni ,hogy 2001-es évjáratú Rs 125-höz szivatókart és bal első indexet honnan tudnék venni? Aki tud, valami elérhetőséget e-mail címet, telefon számot adjon már légyszives!
Köszi szépen!