Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Úgy rémlik kategóriánként 3X 20 percet kaptunk, mert sok kategória lesz, és még így is szükséges az összevonás.
(mi a robogósokat fogjuk boldogítani:)
KAkucson, és Kecsón több idő lesz, vagy legalább nem lesz összevonás.
Valakinek nincsen "kosaras" állapotú RS-e eladó?
JAMAL-nak igaza van ne vegyél 125/50-est mer úgy beszopod vele mint én!Tapasztalat!Régen meglehetett játszani, de ma már nem.
verseny meg az időmérő kb hány körös szokott lenni?
Gondolom, megint támadás érte az oldalt mint tavaly...

Fejből én is csak annyit tudok, hogy a szokásos Eu ring-kupa keretében lesz lebonyolítva, 05.22.-én, gondolom a szokásos időbeosztással, 9kor bezár a versenyiroda utána szabadedzések, dél körül időmérők, kora délutántól futamok.
Úgy rémlik, az MZ kupával mentek majd együtt, ha kevés lesz az idő.
Nevezés 10 rugó alatt kicsivel.
ha megtudsz konkrét időpontot eringel kapcsolatba írj már mert szocformula honlapja nem megy
120-nál 7200-as fordulat, az jó hosszú áttétel. Meddig forog el a 160-as 6-ban ilyen áttétellel?
írj msn-en pöcsös. MOST
csak arról van sablon amit már csináltunk.. új rs-t még nem
akkor tik csak igy mintával dolgoztok?
nincsennek sablonok?
ha van minta akkor igen
Nekem múlthéten 2 személlyel 110-120-nál 5,5-re jött ki az NSR-nél. 1 személy 4,5-5.
csináltok már ujféle rsre páylaidomot?
én is meglepődtem... csurig tele volt a tank amikor elindultam itthonról és csapattunk le balcsira.. mikor leértünk megint teletankoltam és ennyi jött ki 100 km-re bár nekem 160 ccm-es és 120nál 7200at forog.. lehet emiatt... de mondom ez óra szerinti 120 volt.. mito -s arccal mentem neki is ennyit mutatott
120-as tempónál 3,72?! Azt hogy sikerült összehozni?
Pesten nem basztatnak az 50es használatért. De ez személyes tapasztalat, egyik haveromat hungaroringről hazafelé kapták el 2 személlyel és mondták, hogy akkor inkább tolják haza és ejnyebenye, a másik srác meg 2szer ütközött ugyan azon az útszakaszon 125ös nsr-el rendszám nélkül a rendőr egy szót nem szólt sőt még a biztosító is fizetett....... de ez pest
a vörös roli ismerős. egy régi klubtársammal küzdött k1-ben.
hát úgy általába.. de az szép eredmény grat
én is thaiboxolok a vörös rolinál.. csak nem tudok minden héten 2x menni így a havidíj helyett alkalmit fizetek ami 2ezer és nekem az sok szóval felőlem összeugorhatunk néha gyakorolni ingyen, bár jobban örülnék ha lenne valaki aki testalkatban hozzám illő de ez komolyan érdekel..
hogy thaiban? voltam -91ben ob-n 2.
és valami eredmény?
mondjuk összesen voltam majdnem két évig eltiltva, meg bedobáltam egy-két kilót is büntibe, egyszer meg nem fizettem me nem, aztán kaptam böribehívót baracskára, perszenem mentem el, úgyh egy kisbusznyi rendőr jött értem anyémékhoz ahülyebolondok, ki van oda bejelentve ahol lakik is?
hát főleg azt, de mostanában boxolni voltam főleg, és nagyon élveztem (ha valaki itt pesten akar játszogatni kertben-pincében azalényeg hogy pénzbe ne kerüljön nyaralás előtt, annak várom a jelentkezését )
egyébként mi az amit csinálsz? thai box?
Jóóó de te egy nagydarab disznó vagy és senki nem mer kötekedni veled