Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

h kell szétszedni az első lámpát? kviettem meg minden... tombitott felől vannak csavarok.. azokat nemlehet kitekerni mert elnyirja a menetet. meg ahogy nézem pattintos. de szétpatintani se egyszerü eltörni meg nem szeretném
de most figyelj a közlekedés nem arról szól h hogyan basszunk ki a társainkkal! az viszonyt tény h rengetek autós vakít mint az állat pl rosszul beállítót első fényszóró miatt. dehát mit lehet tenni
Van valakinek eladó dobvége? Sürgős lenne!
igyis kibaszotul vakitanak az autosok. én már csak a szivatásukbol tolnék be erősebb lámpát..
Ebbe a xenon vs rendőr témába kicsit képben vagyok mer van pár autós haverom és nekik és az van a kocsiba. Lámpamosó elvileg autóba azért kell mert a xenon izzónál kicsi a hő amit kiad magából, vagyis télen ráfagy a lámpára a jég és ezér össze vissza szórja a fényt a lámpa. Ebben van igazság a rendőr részéről mert tényleg geciség amikor 1-1 autós kivakítja a szemedet! Csak az nem fer hogy abba az autóba amibe nincs mosó stb és gyárilag beszerelték abba miért szabad, amibe utólag szerelték be abba miért nem. Nálunk szhelyen xenonér a rendőr műszaki engedélyt kaparászik az autókról. Motorosokat hálisten nem bántják meg, főleg így ahogy én akarom használni, hogy nem dupla xenont, hanem csak a távolságiba szerelném be.
Hello
Az a gondod, hogy mikor felhajtod a sztendert akkor nem jelez vissza a rendszer és ezért ha sebességbe rakod leáll? Sztem nincs értelme elektronika cserére, nekem is ez volt a baja, aztán szerelő szétvágta összekötötte a drótokat és nem is érzékeli már, szóval úgy veszi h mindig fel van hajtva. Ha érdekel a dolog akkor megnézem melyiket melyikkel kötötte össze, ha nem akkor jó keresgélést
Sziasztok!
az után érdeklődnék van e valakinek eladó oldal sztender elektronikája?
előre is köszönöm a válaszokat.
Hello! Az enyém nézd meg!
Ez jó kérdés.Ugye a xenont azért nem engedik beépíteni autóba,mert kell hozzá lámpamosó (de mért?),meg automata magasságállító.De motorba?Hát ott a sima lámpa magasságát se tudod állítani.(mondjuk az rbe).Szal nem tudom...szerintem rakd be,aztán max műszakira visszarakod a sima izzót.
volt neonom is meg szirénám.. csak a neon tul közel volt a kipuhoz és 3 ora után leolvadt:'( pedig 6 ezer volt :'(

énis alszok..joéjt csövi
nekem azért is szóltak hg a miton az egyik lámpa ég...alig tudtam elmagyarázni hg ennek külön kell működnie..
te jól nyomod. nálunk sajna az 50esbe is folyton belekötöttek hogy tuti 125 stb..... cm50 jó barátom volt. aszem megyek aludni, majd holnap. jó8
psaz. nekem majd aguszutsba jár le müszaki. rendőr még nem álított meg vele...de neis mer 19kwos..
50esen xenon hatásu égők voltak meg kék helyzetjelző. sztem sose nézték... sőt még arra is szarnak h a lámpád nincs felakpcsolva(vagy épen hogy milyen fokozatba van)
nekem hálisten elvileg haverom tud olcsóbban hozni. igazából a xenonba az a jó hogy feeling szerintem széép fehér fénye van meg nemtom. bár xenonnan nehéz átrugdalni a műszakin. amúgy mennyire veszik komolyan ezeken a 125ös gépeken?:d
neem csak xenon hatásuD: rendes xenon szettet 20 ezer körül láttam szoval anyiért azért nemkell. este lehet látni ezzel is bőven. csak tompitottal semmit. refi fasza
rendes xenonod van? ott lehet megállapítani ha nem is szedted még szét a motort, hoogy a xenon úgy villanik be, és fokozatosan erősödik a fénye. nameg persze valahol kell hogy legyen hozzá egy trafó stb....
nekem aszem xenon van. csináltam rola egy képet és kékes fényt vert visza nekem a régi RSnél a xenon hatásu égő csinlát ilyet.
meg elég fehéres fénye van tompitotthoz képest.
ja nem csak azér kérdeztem a foglalatot mer xenont akarok a távolságiba. mégiscsak jobban lásson az ember vele én 50et se untam meg, sőőt minden unatkozással töltendő szabadidőmben motoroztam. fogyasztás meg hát jah :/ héten nagyszülem régi volvojával járok, az is benyeli a 10litert városba. kezdem magam szoktatni a gondolathoz
h4 tuti nem. vmi apro szar égő van benn. majdénis ki akarom szedni megnézni közelebről. tompitott megeleve kruva szar de az nem csak az enyémen ahogy hallotam.

amm ne legyél aniyra oda:D pár hét után eztis megunod mint az 50est:D
meg a dupla fogyasztás még zavaroo is lesz. amikor megyek a benzinkutra sokszor viszakivánom a régi vasat
fú nekem remélem szombaton meglesz az rs 125. vasárnap megnéztük, kipróbáltam egész korrekt volt. szombat reggel hoznám el. alig várom már nem tudod hogy a refidbe mien foglalat van? H4?
vanhát én lehuztma powerről elektronikát ugyanugy forgott csak lassaban. de nemnagy cuc a power.. én már alig érzem enyémbe, bár lehet csak gond van vele?
bocsi egy utolsó hülye kérdésem és elküldhettek a picsába
kinéztem ugye egy rs 125 öt, kipróváltam de mintha nem lenne poweres. mármint bizonyos fordulattól nem indul úgy meg ahogy kéne. Lehet hogy ebbe nicns power? tudom meg kell nézni de olyan nincs hogy lerakad a nyelv, nem nyit ki, viszont 11000ig le tud forogni a motor?
Eladó egy szép állapotban lévő Aprilia rs 125(gyári)komlett kipufogó rendszer!
Ha vkit érdekel vegyen fel msn-re. hy
Egy srác kérte hogy írjam ki hogy:

karbit keres szívócsonkkal együtt 28 , 32 , 34 méretben

TEL: 06705681443
Köszönöm szépen
Felvettelek!