Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az kemény
én ezt úgy oldottam meg hogy se jogsim nem volt, se rendszámom, se semmim, sőt még az adásvételim se volt meg, így futárkodtam napi 100-150km legalább pesten
Még tavaly pont ezért késtem fél órát első órámról, mert hogy 51 köbcenti... A tanár meg nem hitte el, hogy igazoltattak meg baszakodtak és még igazolatlant is kaptam.
Én is 50-ként használtam egy darabig és én mondom nem éri meg így használni. Egyáltalán már az is gondot okoz, hogy nyugodtan menj a motorral, mert mindig azt nézed, hogy hol állnak a rendőrök. De lehet, hogy csak én vagyok ennyire legitim.
milyen jól néznék ki egy GP motoron
Sziasztok! rs125 témából adódóan biztos érint pár embert így nekik:

Magyar bajnokság 125 sportba mész? Nagy pofád van? Magasabb szinten versenyeznél a libagáti kergetőzés helyett? Menők itt a lehetőség, elkezdődött a „Dunlop PROFI 125 sport világbajnokság” itthoni kvalifikációja! Kiválasztott három szerencsés balfasz,egy négy fordulós(Misano,Mugello,Brno,Valencia) nemzetközi bajnokságban indulhat, képviselve Magyarországot és hozzájuk hasonló sztárok között megmérettetve saját magukat. Nem kizáró ok ha lassú vagy és fordítva ülsz a motoron,szögletesen kanyarodsz és Keszthely-Záhony féktávod van,mi profit faragunk belőled a vb-re,bátran jelentkezz! Előválogatás(biciklis bójázás majd fejen állás) és jelentkezők bemutatkozó futama(dongó motoros biciklivel),majd a döntő futamra a Hungaroringen fog sor kerülni a jövő hónapban. Jelentkezés és további információk:wannabegpstar@125sportprofi.hu
Vidéken még mindíg megy az a műsor, hogy az 51es simson az nagymotor, mert 51 "köpcenti"
Rendszerint hosszas magyarázásra sem szokták megérteni, hoyg az csak típusszám.
Az nsr-es meg úgy járt...
ahogy jöttem be az árpádhídnál az olasz csodámmal, két robogós ( ) rendőrgeci épp egy simsonos és egy nsr125-ös rendszámnélkülis srácot basztatott, és erősen az nsr-esen voltak rajta.. gondolom ciki van.
Engem még akkor is csesztettek,amikor valóban 50ccm-es volt az RS-em Nem érdemes ezzel szórakozni...
Ha le se szarod mit írunk akkor miért kérdezed? Reménykedj aztán vagy összejön vagy nem.. csak egyszer kell hogy elkapjanak aztán rögtön úgy fogod gondolni hogy a ~70ezres A1 jogsi ajándék lett volna...
Okirathamisítás, biztosítási csalás, gépjármű jogosulatlan vezetése, és ezek még csak azok, amik akkor vannak, ha nem balesetezel.
NA vétlenül akcióbakeveredsz, rádverik keményen, és nem szabálysértés, hanem bűncselekmény lesz, nem kapsz erkölsit, satöbbi.
Nagy ostobaság...
hát szerintem bepróbálkozok eggyel 50es ként
itt ahol lakok van pár 125ös rs 50es ként és nem basztatják őket a rendőrök, remélem engem sem fognak
fogyasztása jobb csukló függő, nekem volt már amikor 4 litert fogyasztott, sőt egészen pontosan balatonra utazóban 3,72-es fogyasztás jött ki óraszerinti 120as tempónál, de beveri a 6-7 litert isha csapod neki, és nem érdemes 50ként mert úgy megbasznak hogy 1 hétig nem szarsz...
m1 haverom felhivott márD:_
adatlapomon e-mail címem ott majd megadom az msn-t
de ritkán vagyok fent!
kérdezd e-mailben
hello
mennyit esznek ezek a 125ös rs-ek?
érdemes lenne még 50es ként venni? rendőrök nem basztatnak?
msn-ed megadod?
OB.! Nevetségesek vagytok. Megnéztem az 1. versenyt, de nektek elég lenne egy bicikliút szélessége, mert olyan komolyan fordultok. Tiszta szégyen! Itt meg adjátok a nagy sztárt! Csendben le kellene vonulni és abbahagyni a motorozást! Ne eröltessétek, nem megy ez nektek!
Nyibike! Takony! Ökör vagy? VB bajnok! Nagyon komolyan motorozol! Tuning van már a motorodon, mint a többi bajnoknak? Olyan időket mentek, mint a vb-n. Nagy sztárok vagytok!
Majd mimeg a szádba!
Ajha,,ennek fele se tréfa! Beletekerem a faszomat az agyadba!
Jó-jó, de a kérdésre nem válaszoltál...
Varlak az eringen.Mar ha az olyan kemeny fiuk mint te ki mernek bujni az alnickek mogul.Gondolom 20ad magaddal jossz, mint ahogy irtad.Ne offoljad addigse a forumot, NYomorek.