Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen van Edi_4848_@hotmail.com
Szia.
Érdekelne a gumi.
Van msm-ed? Mert akk felvennélek és megbeszélhetnénk a többit
Üdv.
vki somogy megyéből?
Szia!Semmi baj...aha,teszek fel képet...amúgy 4mm a minta mélysége.
Arrow, Jolly - ki mire esküszik.
Én Arrow párti vagyok, mert nekem az van (ez a természetes :)
Szia. Megtudnád adni az üvegszálas/ karbonos barátod telefonszámát? Aktuálissá vállt a motorháztető.
Szeretnék a kipufogot cserélni a mocimon, mert gyári van rajt. Szerintetek milyen lenne jó rá, ha azt szeretném hogy szebb hangja legyen.
ha esetleg érdekel vkit eladó a motorom (zxr 250):
http://kepesmotor.hu/kawasaki-...
Szerintem jó, nem volt még vele gondom még minimálisat sem csúszott meg
elég egyszerű a helyzet, felnyitod a tankot és megnézed h a hengerbe be van-e a kötve a power
használ valaki dunlop sportmax-ot? mien gumi?
Hali! Köszi. akkor megyek venni.
26!
Hali! Tudnátok segíteni? Szeretnék a mocimon láncszettet cserélni, de a hátsó kereket nem tudom meglazítani. Hányas kulcs megy rá?
ma ismerkettem meg egy gyerekkel, ijen gumi van fent neki az rsén, ugyhogy rámenni rámegy.
most, h ez mennyire jó vagy nem azt nem tudom, én azt a motort nem hajtottam, időben kicsit mentem jobbat mint ő.

remélem a mellékelt képen látszik kb mekkora a gumi...
lehet hogy egy 2003as rs 125-be nincs power szelep? Esetleg valami folytott verzió lehet? amúgy kiforog 11000ig gond nélkül terhelés alatt, de kicsit furi volt a motor amit ma néztem. Furit úgy érzem hogy ahol meg kellett volna indulnia ott nem igazán történt semmi. mi lehet vele? üdv: Márkus Dániel
lehet
De egyzserűbb lenne ha felvennél msnre:D
Azzal nemtudok szolgálni.Nem én vagyok a fotós
vmi csoportkép?
Turulnál szoktunk állni esténként de van amikor elmegyünk messzeb is csapatni
jh meg egy yzf125 is szokott állni mcdonaldsnál
merre vagytok kinn? meg kb mikor, esténként? plázánál szoktam látni emberkéket. de újfajta rsből még egyet sem láttam.
Vagyunk páran :D. 2db mito evo,4db rs meg még a nagyok
nh arrafele járunk ak veled ütközhetünk:D

hányan vagytok arrafele? szoktam látni 1-2 mitot meg 2000-2006os rsből asszem 2t de egyik lehet 50es volt