Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bence, te amúgy meleg vagy nem? Te is jössz euroringre?
Arra gondoltam énis, csak elírtam!
Itt amugy mindenki Üt Mindenki Ver minden jó meg mindenki Pro meg mindenki Sír!
kicsit rendbe van a motor
RS125 utángyártott SP kipufogórendszer (rezonátor polírozott hangtompítóval) eladó. 30e ft. Tettem fel videot róla.
htjo. kb 60km
de haveromnak van olyan amin levegő csavar van meg más fuvokázás. az lehet bejönne:D
rakhatsz rá 10et is ha egyiket se állitsák be jol...
3 szokott lenni.. így jó? számlj 3-mal
súbertüt probáltam. azt értem el vele hogy 6ezernél megtorpant egy helyen. szoval az vissza. most kijjeb tekertem azt a keverék csavart, így könyebb vele elindulni de nem tökéletes.

valoszinüleg elviszem majd szerelőhöz h tényleg jolegyenen. vagy rakok rá egy másik karbit
Karburátorod sikerült már beállítani? A súbertűvel kísérleteztél már? Esetelg megpróbálhatod 1 rovátkával fentebb emelni a tűt.
bár lehet réginél is ennyi. de lehet csalóka mer több benzin belefér mint könyv szerint.
ht pl akinek van régebbi rs-e lehet tud pontos adatot. mert azt megtaláltam h 3.5l új rsnél
Mire számítottál? Mérjem le milliliterre?
Gépkönyv szerint csak 3,5 liter.
magyarul keressem tovább a pontos adatotD:
4-5 liter
nh ne vitázzatok inkáb súgjátok meg menyi az rs 2001 tartaléka?
engem nem érdekelne ha anyáznak rám, de van elég della jó motorra, jó időt menni
Ebből áll a nagy "magyar" motorsport? Röhej.... Pofozkodni, beszólogatni, meg hogy kinek a f...a hosszabb te jó ég!
Úgy látom, aki jó időt megy valahol istenként kéne tisztelnem? Vagy inkább elgondolkodok, hogy a motor mellé eszet nem osztogatnak?
bocs . eringen
a "valami"-t itt aztán várhatnád, amíg meg nem őszülsz. Bazz itt az "én bátyám erősebb" téma megy. Kapj már észhez
neked eladó a motorod? mennyit megy?Jól gyorsul?
nem mellesleg senki pártján nem állok nem is érdekel kinek miben van igaza, csak legyen valami és ne fenyegetés, vag sunyiság, meg másmögébújás
sőt ha nem ő mega báttttyya ketten, akkor még vesznek akármilyen erős embert, mert kemény a csapat, van háttér, e leszkapvaa csávó akárhogyis. (kisköcsögök akik itt okoskodnak, egyszer egyik utcaiharc OB-n láttam olyat h két nagykopaszállat a nézeteltérését a ringben rendezte. Ha valaki innen ilyetén álmokat dédelget, h revansot venne bárkin báármiér, és eléggé férfi mindkettő h kiálljon a szaváér, istenuccse megszervezem nekik a lehetőséget hogy ringben megfelelő körülmények között megtehessék amit ilyenkor kell) u.i.: könyörgöm, nagyon megnéznék még egyszer ilyet! nagy muri!
Az a kép nervoról kb. 5 évvel ezelőtti. Most elég jó kondiban van. De a bátyja Luka egy kicsit szigorúbb.