Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia!

Nekem van hátsó lengéscsillapitom, meg pályaidomom, Ha gondolod hívj fel 06-20-231-58-40
hát ez nem sok!

Hátsó gátló használtba mennyi lehet?
link tess :)
Pálya idom mennyi egy rs-hez! könnyű beszerezni?
Haveroméknak van egy a garázsba 2002-es 2800km-el 2003óta szétszedve áll! Kell hozzá egy hátsó gátló meg idom fényezés! Gondolkozok rajt, hónapok óta!
Jól 1
Mér, akartok röhögni?
Komolyra fordítva, köszönjük a meghívást, akarni akarhatunk, kérdés, hányan TUDNAK eljönni.

Az is kérdés, mennyire ütközik a "verseny" naptárunkkal.

Szólj, légyszi pár héttel előtte, kihirdetem, és visszajelzek mekkora érdeklődés mutatkozott.

Köszönöm szépen, hogy gondoltatok ránk.
Jaaajjj félreértesz Semmi bajom Veled,nem akarok balhét,nem kötekedésnek szántam
Hello. úgy néz ki a csapatom fog majd csinálni egy versenyt a rabócsiringen, nem akarnátok ti is jönni majd?
Gyaááá, most tényleg a kifejezésen kő lovagónyi?
HA megfelelőbbnek találod, akkor:

Méltatlankodni.

Remélem, ezt már nem érzed dehonesztálónak:)
kellne lehet pár cucc
adi_mhr@hotmail.com -ra írd már meg h mik vannak
Geri sikerült eladnod a spec Dna-t?
Na lökjed mennyit forgott 6-ban? 2044...
Nem gyári áttételem van szóval mindegy, hogy leforogta e vagy nem Amúgy cél végén leforogta a 6ikat.
Nem ment úgy ahogy kéne neki? Mennyit forgott le 6-ban a célegyenes végére? És a Mansell előtt?
helló!

Wössner dugattyú az mennyire megbízható és jó?
buktad. mert ott volt a tavaszi futamon, sőtt találkoztam is vele:)
Maradjunk annyiban,h nem siránkoztam ezen...te nem veszed fel,ennek ellenére ugyanúgy oltanak.Mindegy mit teszünk.
A jobb gép megvan,azzal megyek jelenleg is Köszönöm
Mert szted ,amikor beletettem az új hengert,el akartam adni?Hát nem:D De most már nem fogom kivenni belőle...
Mariobully!
Nervoék a facebookon üzenik,hogy mivel nem
voltak tavaszi hungaroring futamon, az őszin önként és dalolva keresd meg a pofonodért,amivel adósak neked! Amennyiben ő fog keresni akkor többre számíthatsz, ha már így elmondásod szerint élmezőny tagjaként elbalfaszoskodta a +1 kapott körödet.
Nincs kétségem afelől, hogy el tudod dönteni.
Viszont, ha rossz irányba, akkor ne ríjál, ha folyamatosan osztanak.
Azért teszik, mert felveszed.
Persze, a te dolgod, senki nem lehet akarata ellenére boldoggá tenni.
Én nem rád akartam támadni, csak elgondolkodtam, hogy 1 eladó motorba minek tesznek zsír új hengert?
Na én mentem is vissza melóba, hogy ősszel meglegyen az új szörnyeteg!
ilyen embert mindig fogsz találni!
Sok sikert az eladásához és majd az új géphez amikkel jönnek a jobbnál jobb idők!
Igaz,csak kifeszít ,h mindegyik ilyen okos.Jobban ismerik a motoromat,mint én magam...
De majd remélem ezt is moderálják