Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Am nagyon szivesen!
Ahha
iiigeeeen?
Köszönjük Tibike
Neked kell öltöny! Hisz Tevagy a pénzbehajtó
ja és rakok rá neked öltönytartót
neked odaadom 700ért
tudom, mar targyaltam vele, de azert kosz
mennyit megy? blokkja volt bontva? jól gyorsul? 700ér eladó?
jah és ahogy írtam, Klaunak van eladó Arrowja.
Hello én meg csak annyit mondok, ott volt a bazinagy smiley, nem igazán kéne mellre szívni. Egyébként meg egyértelmű, hogy inkább a rendszerrel együtt adnám el, és ezt mindig közlöm az érdeklődőkkel.
De ha valaki mindenáron gyárival vinné el, akkor természetesen eladó lesz az Arrow.
Csak annyit mondanék, hogy szerintem nem az a hibás aki megkérdezi, hogy külön eladó-e, mivel a hirdetésben az áll: rendszerrel együtt +45e, szóval ez azt jelenti h külön is eladnád, mivel lehet van akinek gyárival kell. Ha pedig vele akarod eladni mindenképp akkor miért írod bele, hogy rendszerrel együtt több....
2001es rs-n mennyi a tartalék. 3 v 4 v 5 liter?
Bence... mi fogunk, téged :)
ottleszek. ha ennyire jól nyomod odajöhetnél adni pár jó tanácsot,mert nagyon amatőr vagyok sok kezdő hibával
Majd pont Nervo fog pofozkodni?
Nyáriónyulliii,,, ottleszel 22-én kakucson? Ottlegyen majd nagy szád. Én ottleszek aki szeretne beszélgetni szivesen látom! :)
és neked mi közöd van hozzá?
Gondolom akkor hringen is meg IDM junior gp-n is ott voltál(hol máshol hisz abba a mezőnybe tartozol) egy időben,mert nervo ott volt akkor hétvégén.Nyakon is vágott volna ha meglát,ezek szerint azt se tudod kiről volt szó eddig,na majd őszi alpok adrián biztos emlékeztet rá a palánkon.
eladó mikuni 28as karbi 10 000ftért!
Egy oldalt nem kellett volna visszaolvasnod...

[63543] tegnap 17:26
Az oylan érdeklődőnek, aki mailban vagy telefonon nekiáll alkudni, meg szoktam köszönni az érdeklődést.
Az nem vásárolni, hanem cigánykodni akar.
Meg mindig keresek.arrow.rendszert.
Van még egy szolgálati közlemény a potenciális érdeklődőknek:

"Ha 15-17 vagy, akkor légy oly kedves és előre tárgyald meg a feltételeket a kedves szüleiddel, és ne engem szopass már minden nap másik dumával :) "