Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát idióta érdeklődők mindig is vannak/lesznek.

Az egyik felteszi 3x egymás után ugyanazt a kérdést (mennyi a végsebessége), amikor a hirdetésben benne a válasz. Meg ilyenekkel fáraszt hogy "hogy gyorsul". Ja igen, volt aki videót szeretett volna a motorról, amikor megkapta a körbejárósat, már rögtön on board kellett volna neki :D

Volt olyan aki egy napon belül 100%-ra mondta hogy elviszi, aztán a végén közvetve az anyjával tárgyaltam az előlegről, végül kitalálták hogy drága, és hogy engedjek mit tudom én mennyit (látatlanba).

Van olyan aki csak szimplán felszívódik :)

A maradék érdeklődőnek pedig innen is üzenem:

NEM BAZZ, NEM ELADÓ KÜLÖN AZ ARROW, HA MÉG 100AN ÍRTOK RÁM AKKOR SEM
RS 125 alkatrészek most jött egy csomo cucc (hengerek komplett blokkok A-Z-ig minden van most!)

70 389 6486
az ilyenekre szokták írni, hogy "jaaa de engem csak bontatlan blokkos érdekel" Meg biztosan kapsz majd olyan kérdést is, hogy miért "csak" 165 -tel megy, amikor a több 180-190 -et visz
Rspetya elküldenéd mailen a méreteket és utána nyélbe üthetnénk az üzletet!
ezzel már énis probálkoztam de akor meg folyik az oldalán:S vagy nemistudom.. lehet megint kell egy új müanyag szar.
A hirdetésben benne van :) Amúgy az érdeklődők egy több oldalas infot kapnak a motorról, abban meg aztán minden benne van.
Ja egyébként most valóban autózom, de nincs örökre elfelejtve a motorozás sem :) Csak először legyen meg a fránya diploma
Hi Tyt!
Miért nem írod be hogy magyarországi és első tulaj vagy!
Ezek is számitanak.
Már nem váltasz nagyobbra? inkább autó?
Eladó RS125!

ITT a hirdetés

Érdemes megnézni!

Hello!
Nekem is volt ilyen problémám! Az a legvalósznűbb, hogy hajszálrepedés van azon a kis műanyagnak a tövében! Én úgy orvosoltam a problémát, hogy forrasztópálkával elkezdtem melegteni és összeolvasztottam, de óvatosan kell, ne hogy túl megolvadjon! A benzincsövet meg úgy tettem fel, hogy egy kis olajjal megkentem a műanyagot és simán rácsúszik a benzincső! sok szerencsét!
Sziasztok!
Van egy eladó Arrow rendszerem(rezonátor+végdob) RS 125-re.
Ha valakit érdekel,ezen a számon elértek:06/30 530-92-50.
hogyha az alatta lévő szürö roszul illeszkedik akor folyhat ki benzin?
Vegyél egy darab puha új benzincsövet, ne régi megkeményedett sok éves darabbal próbálkozz.
de hogy lehet ilyen gyenge anyagbol..S:
TAlán javasoljuk, hogy ha már volt benne benzin, akkor ne gyufával tegye:)
benyacsövet picit melegítsd meg és úgy told rá.
Hali

Írtam mailt!
mi a faszt rontok el midnig h az a benzinbeömlö müanyag mindig eltörik?
Sziasztok ha valakit érdekel 160 as hátsó gumi az szóljon http://www.kepesmotor.hu/sport...
Sziasztok, Aprilia rs 125 vennék kp-ért. max 200e FT-ért. Várom az ajánlatokat.
Hali Rspetya érdekelne a gyári kipufogódobod! Meg van még?
Tudnál képeket küldeni a dobról a ( szilkrisztian@gmail.com ) e-mail címre. A múltkor mikor írtam elírtam az e-mail címem sorry!
Megválnék Tőle. Sajnos most nagyon sok új rs 125 van fent a hirdető oldalakon, szal nem lesz könnyű, de hátha

Klikk
Neeee,amúgy már őt is basztatta:D De ne bántsátok
Amúgy meg épp AA-n van Rijekában...Szurkoljatok neki Ti is!
Nyutait is basztasd már egy kicsit mert olyan kirekesztve érzi magát Csak pár kedves szó, úgy mint ahogy nekünk szoktad
Annyit mondanál, hogy agátló megközelítőleg mennyi lenne? ki kell számolni mindent, hogy megérje a dolog!