Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak egy pojáca vagy, akinek még nem volt magömlése
Te buta paraszt ki beszélt itt r6ról.....
Neeeeem, Nyávid.... Én Nyaligás, Nyáriónyulli és Nyatona KALUPPINA seggnyalója vagyok.
Kitünő állapotba

Sziasztok,
Az Rs LEÁRAZVA, Eladó a motorom:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_sport_rs_125
_full_power-3803429

Üdv
Ez jó:D Nyáááávid:D:D ismerős
Jah, értem, hoyg te a teljesítményre mondod.
Igazad van. 11100-nál mérték a 31 LE-őt.
ÓÓ egyenesen Cristofolini Olaszországból! Egyre találóbb felhasználónevek a dunlop trophy 125 mezőnyének rajongóitól. Te Selettra seggnyalója vagy igaz?! Összeszedhetnéd magad, mert elég gáz ez a majmolás.
Hogyne:D Neked még az R6-osomat is odaadom hozzá
értem
csak az a baj,h 1-szer nekem ma fel is forrt városba
400ezer? Jár hozzá azis gondolom amivel most mész, nem?
Városba nekem is olyan 70 körül van de lámpánál felszalad 80ra is.. ennél több csak akkor van ha 30 °C van kinnt és állok jó pár percet.. városon kívül 66-68 között tengődik
sziasztok
miért csinál ez a .... olyat hogy városba rohadtul fel megy a víz:85-90ig ,de ha kimegyek a városból,megyek 100-120 körül,akkor lehűl fainul 60körülre,gondolom a menetszéltől?

jelenleg a termosztát ki van véve,de nemhiszem hogy annak van valami köze hozzá jah,és az is kivan zárva h kevés víz van benne ,mert mindig fel öntöttem

vagy hengerfejes lenne vagy mi az isten?
Aha értem, köszi.
Nektek hány bar kompresszió van a motorba? Vagy van ilyen hogy mennyi a megfelelő?
Ebből hol derül ki számodra, hogy miért 11 nél van bármi?
minnél jobban hajtsd ki. mikor már elég kevés van benne akkor öntsd tele az AGIPos keverékkel.
RSbe mikor váltogatom ojan 1-1,5 liter van benne, amihez 10 litert öntök, nekem még nem panaszkodott ilyen ügyben
ha előre utaltok akkor igen ha utánvét akkor 1690ft a posta
előfordul tehát akkor most lehet keverni a power1-el vagy nem?
yah bocs én basztam el az olvasást
Akkor ezek szerint nem jól fogalmaztam. Azt írtam hogy NEM különolajzással megyek tehát kannába keverem 1:40-be a benyát. Tudom hogy csak Premix-be szabad használni a racingot.
A racingot nem szabad pumpásan használni!
mi baja lehet az rsnek ha kettesben olyan 6500 körül 1-2 másodpercig pörög ugyanazon a fordulaton mintha visszatiltana,aztán megy tovább normálisan mint a többi fokozatban.nem olyan gáz,csak nem tudom elképzelni h gyertya,elektronika vagy mi baja van.