Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne hagyd magad! De ne írj nekik inkább vissza az a legjobb megoldás! Szájhősök mindig voltak, vannak és lesznek is!
Te ne tartozz közéjük
Bajnok! R1-el a125 topikban esz a fene? Gondolom máshol kiröhögnek, akkora sztár vagy. Ha a robogósokat röhögöd, akkor próbáld ki milyen a pályán és utánna mást fogsz gondolni!
Istenem...nem fogod fel mi?ehhez nincs hozzányúlva.ez egy széria ,amivel megyek.csak a kipufogó más rajta.azért nem megyek a sajátommal,mert egyszerűen nem sikerült beállítani úgy,amilyen mondjuk ez is.de nem neked fogok magyarázkodni,ez az én dolgom.
Most mondtad, hogy gyenge volt a motor, ezért inkább egy erősebbel mész. Amihez persze hozzá van nyúlva... Nemhiszlek el.....
Ki akar hozzányúlni?Mert én nem:D
Neharagudj, de mennyit mész ringen? Csak mert amíg ilyen 14-15öt nem mész, addig felesleges a motorhoz, a futoműhöz nyúlni.
NIGGA! Tudod mi az, hogy robogó? Te utcai R1-es vagány! Egy értelmeset nem tudnál vele fordulni! Ott kerülnek meg téged kanyarokban ahol nem szégyellnek. Ja és ez nem a társkereső fórum te meleg fasz!
okés
köszi a választ
Mi van?Amit leírtam úgy igaz,ahogy van.Akarsz róla számlát vagy megadjam Aszalós Ádám számát?meg az összes szerelőjét,aki csinálta?Aki érdeklődött mindenkinek elmondtam,h versenyezni szerettem volna vele,de nem találtam elég erősnek,ezért másik motorral indulok.3-4 alkalommal pályáztam vele kb.
Ha valamivel nem vagy tisztában,akkor ne vádolj meg feleslegesen.
Szia!

Az ár korrekt, bár a fogyasztók félrevezetése nem mindig célravezető
Szia!

Ha hengerfejes lenne 110+ fok-ot jelezni és az a tartályból ömlene a hütőfolyadék( ahol betöltöd). Szerintem természetes, hogy városban felmegy 80-90 fokra. Ne aggódj tőle
ha nincs benne termosztát és felforr akkor az hengerfejes, vagy ha még időben vagy : vízpumpa.
az sr-em is ilyen volt, majd egy évig használtam így. eltörött a vizp. meghajtása és utána szépen kiégett a heng.fej tömítés
aztán mikor már a gyertya kitekerése után folyott a víz a hengerből....na akkor már nem húztam tovább.
Téged ne érdekeljen.Annyiért hirdetem meg,amennyiért akarom.Az ár korrekt.Jobban tennéd ,ha a saját motoroddal foglalkoznál,ha van egyáltalán:D
Ja,, mert gondolom nem fejlesztett a motorod, szar munkát csináltak neked, ezért nem ment úgy mi. Legközelebb biztos jobb lesz, akkor már nem mint kivert fasz hanem mint a lankadt fasz úgy fogsz fordulni 125 sport világkupán KALUPPINÁÉK elött.
Nem! Engem az érdekel, hogy mi jár még az rs-hez. Mert így önmagában 200e nél egy forinttal se ér többet az a motor.
El tudom dönteni,h mit teszek,köszi:D
Van a billentyűzeteden le-fel nyíl, azt kell használni.
Neki mindegy...belinkeltem a hirdetést és oltott egyből:D engem csak az zavar,h ez nem fórumtéma...
A szájkarate abból táplálkozik, hogy válaszolsz a provokációra.
Te idióta rotyogós, hogy beszélsz már a hölggyel? Kapj már magadhoz szép öcsém.
Úgy látom nem fogtad fel mit mondtam
Buta paraszt meg te vagy:D
valószinüleg az a 31leaz főtengelyen van és az keréken ien 27-28körül alakulna mint ahogy az elöző ábra is mutatja
outside
és ebben hol a fórumot érintő téma?