Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Attól hogy te csak az Rs-edet piszkálod vannak más gépek is a világon és nem mindenhol egyezik mindig minden!
szeva!


hááát azóta egy kicsit más műfajban utazok,jó öreg RS azért hiányzik picit...
nem hiszem hogy tudnék segiteni,nem én szereltem anno.


üdv
Sziasztok! Gondban vagyok> a powernyelv megadta magát... A bovden egyszerűen kijön a helyéről, belenéztem hát komolyabban és a nyelv vége teljesen tropa. Egyszerűen nem akad meg a bovden benne és ugye ezáltal nem is húz ki. Egyébként nemrégi történet lehet, néhány napja vettem észre először, hogy nem az igazi, nem megy annyit, nem jön a power hatás... Először mondom biztos valami karbi baja van, mert 6 ezernél még meg is porpant sokszor. Tuti a meleg idő miatt van... pff hát nem karbi tiszta a motor igényéhez állítva. Örültem is hogy milyen fasza vagyok, sikerült bekarburálni pár perc alatt. Na ja, mondom ma eltakarítom a láncot, újrafújom sprayvel, na mondom ha belefogtam akkor végignézek rajta mindent... Voltam kecsón a natixnál... Na ezt a részt inkább hagyjuk! Máshol 45 ezerről ebszélnek, dehát majd biztos lesz is rá pénzem csíkzsebből... Olyan embert keresek Kecskemét környékén, akinek kallódik egy használható otthon, de nem egy szaros 17 évesen akar meggazdagodni!
Na vajon mit jelenthet? Kérdezzük meg a közönséget...
fogszám
És a számok azok miket jelölnek? Átmérő sugár fogszám esetleg?
csááá :D
bírja ez, mindenféle terepen elmegy, nem számít :D
ha végeztem érettségivel és kellően szétcsaptam magam utána gurulunk
ezt meg nemértem mért lassul be 7-nél ...
na jó legyél pápá
valaki ma mátra?
ennyi erővel sztem dob sem kéne
megkérdezem már mert nem értem. mért írogatják hogy ez full power az full power mi a különbaség a full és egy sima poweres motor között? nemhinném hogy dupla power lenne benne....
Az semmi, hogy ász hangja lesz, ha kiszedi a perforált csövet, de milyen jól megy majd:)
Nem fogod elhinni, de:
- A gyári dob az, ami gyárilag rajta van
- A másik is gyári dob csak polírozott
- és ami a legfélelmetesebb, képzeld RS125 ön voltak valószínűleg (mivel gyári dobok :D)
- kibelezve? Kiszednéd a perforált csövet? Biztos ász hangja lesz :)

Ne szívd mellre
Hali! Remélem te tudsz segíteni! Ha megadnád az email címed, megírnám hogy mi a gondom a mocimmal. Ugyan az a tipus mint a tied.
Hali! Valamelyik dobra szükségem lenne, de többet kéne tudnom róluk. A gyári dob mit takar? Mennyit volt használva, és ki van e belezve? A másik dobról kb. ugyanerre lennék kiváncsi. Milyen motoron voltak? Én 5.étől- 15.-éig külföldön vagyok. Én Bp-n lakok. A többit e-mailben. Címem: "romolus@vipmail.hu"
cső:D:D
lehet nem használ neki a püspöki-gy.pata közötti erdős rész?
sok sikert a matekhoz!
06-30-644-27-08
Csáó. Arrow rendszert vennék . Aki tud az kérem írjon vagy hívjon.
Mégegyszer köszi a gépet Pedro
Ígérem vigyázni fogok rá mint a szemem fényére
Sajna hazafelé végig ömlött az eső szóval örülök hogy hazaértem
Szegény kis Rs full koszos lett,ugyhogy asszem holnap nekilátok egy nagypucolásnak
Vigyázzatok magatokra!
Csoki
odadom 5ezerbe a dobot
helló! nekem is van komplett! ha kell beszélhetünk róla!
msn-en inkább mint itt!
Troják Zolit hívd fel ő biztos tud adni jó áron.
Ez az 50+ezer ft dolog csak lehúzás amit beszélnek itt..

06 30 855 7633
ja, de nekem 122 kell, gondolom nem arra gondolsz
ha tudsz ilyet akkor szólj nekem pls
Dehogy lesz az 50+!Egy csupasz blokkot henger, gyujtás nélkül 25-30 ért találsz...