Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helloka! Pedro (a barátom) osztálykiránduláson van, nem lesz gép közelben szerda estig, de azt üzeni, hogy írj neki a gmail címére és majd válaszol szerdán!
Ja és köszöni a türelmedet.
Üdv.: Anita
Megvan mind a kettő!
A polírozotthoz jár a bilincs is.
8000Ft
Hello

Olyan problémám lenne, hogy mostanában olyan 7-ezres fordulat környékén erőtlen a gép. Nem bírom power nyitásig fölpörgetni, mindig vissza kell váltani. Ha minden fokozatban kipörgetem akkor nincs megakadás, de pl ha hatodikban visszalassulok power alá, egyszerűen nem pörög föl. Az elektronika fojtatlan, nincs benne a lyuk és ezt már egy jó éve megcsináltam. MI lehet a gebasz?
kösz előre is
2006<
nekem 122esbe volt 70e bontóbol és ez a legolcsóbb volt.
Milyen rs-re való, és mennyi az ára? (kb)
Hali! a dobok megvannak még? A polírozott érdekelne!
Hali! segítséget szeretnék kérni! Vettem egy Aprilia rs 125 Extreme mocit, de a régi gazdája kivette az olaj tartályt, és most keveréket kell bele töltenem. Szeretném visszatenni, de nem tudom hogy kell bekötni. Mindene megvan. Most pöcre indul,és így használom.
mennyiiiiiiii?
eg yrégi szar rotax 123-ba is annyi?
majdnem az egész nem ér annyit
50+
nem jó!
21kw a full power.
Lecseréled az első és a hátsó lánckereket.
bontott váltót mennyiért szoktatok kínálni?
lehet h kelleni fog
szerintem tuti ugyan az még a 127-es is ugyan az most néztem meg,de nem soká küldök részletes fotót és te is össze nézheted.
szia, email cím: ricsiricsi@freemail.hu ide várom a képeket.

Valaki tudja biztosan hogy 123-as váltó (2 tengely+fogaskerekek) jó-e 122-be?
Az áttételt azt hogy lehet változtatni?
csak nekem most 39/15 áttétel mondhatni h jo a gyorsulása. gyárival nemtom h gyorsulhat...
Amúgy, ha a Tiéd tényleg fojtatlan nem kell lemondanod a 150 feletti végsebességről. Az enyémbe benne van még a katalizátor és a szűkítő, így megy 170nél egy picit többet 17/40-es áttétellel és mellette jól is gyorsul, keveset is eszik.
Újabbakban kipufogónál vakcső, katalizátor, szűkítő, elektronikai fojtás (5 és 6 ezer között) és persze a powerszelep, ami vagy fixre van csinálva vagy a hengerből ki sincs marva a helye.
nekem 19kw van forgalmiba..azugye 25le.
szal akor enyémis az?
vagy ezeknél holvan a fojtáS? ugyanugy a kiput kell vagdosni mint az 50eseknél?
A gyári full power 25 LE.
és ahova odavan irva rs-ekhez h fulll power. az miben különbözik? tuningoltak rajta v az vmi gyári tuning változat?
Helloka!
Elvitték az rs-em, nehéz volt megválnom tőle...

Maradt még utána egy pályaidomszettem.
Akit érdekel, gyári lámpának kialakított hely, egyedi hátsó lámpa kialakítás. Ha érdekel, küldj egy mailt, mert az árral rugalmas vagyok.
hát tény h jol huz meg jol gyorsul de cserébe lekell mondanom a 150nél nagyobb végsebről:S

ebayen 80ezer az új arrow rendszer... csak 130 a posta