Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bizony annyi az kb. De ez még így is 200 lóerős literteljesítmény.
Használt Arrow rendszer 50-60e körül szokott mozogni.
Hello
Itt ez a telefonszám tudsz rendelni tőlük 6500+postaköltség volt asszem!

06 30 855 7633
gyári rs tényle csak 25le?
egy arrow rendszer használtan mennyibe van?
Köszi! :)
GSX-R, az tuti. Évjáratilag K4-től szóba jöhet minden, K8-ig
600, 750, 1000... Nemtudom. Ami jó árban lesz.
Csak előtte el kell adni az RS-t, és félek, hogy nehezen fog elmenni.
dunlop kr108 160/55 17 hatsoval tudok szolgalni uj 49e ft.
Nekem eladó mindkét gyári dobom.
A polírozott, + bilincs 8000Ft
A gyári 5000Ft
írtam mailt.
üdv! Rs 125re kellene elölre és hátra pályagumi. kifejezetten új érdekelne. elölre: 110 hátulra : 150 . akinek lenne jelezzen.
Sztem csak jót teszel a vasaddal, ha szerelőhöz viszed, mert ha rosszul állítod + is szorulhat. Szerelő szépen tolómérővel beállítja a benzinszintet, átfúvókázza és jó lesz az.
szia, téged mint szervizest kérdezném hogy tudsz-e olyan szervízkönyvet, amiben olyan adatok is benne vannak, hogy pl a léptetővilláknak milyen kopása megengedett, mikor kell cserélni, illetve most a váltóban cserélem a 2 fogaskeréksort kompletten, akkor ahhoz rakhatom-e a régi léptetővillákat? (122-es blokk)
Mi okozhatja azt hogy 1-esből szinte lehetetlen üresbe rakni a motort?
hátjo nekem a karbi beállítás vhogy nem fekszik. egyszer oldottam meg h üresbe jol pörögjön 2ezertől. de utána meg elbaxtam.. szal áh...
lehet elkéne vinni inkább szerelőhöz
60 euro
Szevasztok srácok!
Nekem 97-es Rs 125-re kellene!
Ami az első keréknél van amibe a kilóméter-óra spirál csatlakozik!Az egészre szükségem lenne!Az enyémnek sajnos kiesett a közepe, mert nem volt megfelellően meghúzva a spirál vége, és leoldódott!:S Mennyiért osztogatnak újonnan egy ilyet?
Vagy esetleg valakinek használtan, de jó állapotú?
Köszi a válaszokat előre is!
szevasztok!
más.
a hátsóféktartály és a fékrendszer közötti gumicső nektek nem kopott el a lánc miatt?
bukógomba van valamelyikőtöknek a gépén? nemigazán hallok jókat a bukógombákról, állítólag könnyen elcsavarhatja a vázat. érdekelnének a versenyzők álláspontjai is e téren, kö szi.
mi lesz helyette?
végre egy ember aki nem rontja a piacot
suber feltétet már javasolták lehet most az lesz a kövi lépés. kipucolni kipoucoltam akrbit. d elehet nem rendesen... na majd mindjárt..
Volt rá elég kör,hogy megfogjunk,csak az AA-sokkal küzdöttünk meg egymással...így sikerült nyerned egy kis előnyt velünk szemben...plusz nekem volt még problémám a technikával is nem baj jó volt ez így,megérdemelted
Még 3 kör és utolértek, nekem szerencsére sikerült tartani az elejétől kezdve a 22es időket ti az elején rosszabb időket mentetek de aztán a végére 21eket mentetek, de amúgy kanyarban sem bírtak megelőzni szóval van mit fejlődni, de az sem volt olyan nagyon gyatra.
sziasztok
olvastam valamikor hogy az is baj ha túl sok olaj van a váltóban,lehet hogy most ez a problémám
azt szeretném tőletek megkérdezni hogy mit csinál olyankor a motor?