Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Állítsd be a szívatókar holtjátékát, a karburátort. (indító fúvóka, benzinszint stb.) 1ébként lehetséges, h 11ezer km után a súbertűt érdemes 1el feljebb engedni, mert ennyi km után lehet, h jó lenne neki 1 cseppel több üzemanyag annyit kopott a dugattyú. A 11ezer km + nem is kevés, szerelési könyv szerint 16ezer km a dugattyúcsere, használattól függően.
csak 11ezer km van benn. meg tele van erővel...
vmi beállítás inkább a gyanus. mert van amikor gond nélkül elindul.meg hideginditásnál van a gond jobban. szivatot ráhuzom beindul de rosz karburálás miatt szeret leállni is
Hali! Érdeklődni szeretnék hogy nincs e valakinek eladó gyári végdobja? Ajánlatokat lehetőleg a szikrisztian@gmail.com -ra küldjétek! Köszönöm!
Vagy kopott a dugattyú és nincs elég kompresszió!
nehézkes indulás...
2 dologra gondolok. aksim elég gyorsan lemerül. lehet nem kap elég kakaot h rögtön induljon?

másik a karbi. lehet hogy nem midnen hőmérsékletre passzol a beállítás és mondjuk melegbe nehezebben indul?

vagy még tlaán az h gyertya gondom lehetne...de 1hete vettem szal kétlem..
nekem vannak léptető villáim 3000ft a 3db nagy11.zsolti@citromail.hu
Mindezek ellenére elvertél minket...nincs mese...
Sokat kell menni és akkor majd nem úgy fogok fordulni, a motor meg még nincs kész szóval nem ment úgy mint ahogy kéne neki
Teljesen megvagyok lepődve,hogy vki végre vmi jót is ír rólam ezen a fórumon:D köszönöm a bókot
csak fiatalabb kiadásban
egyébként ez a krosszcuccban nem a geri haliwell? :D
nekem megteszi a hazai
végülis nem rossz csaj, de nekünk már gyerek nekünk valami ilyen dukál:
enyém aztán nem.
iWiW a barátod
nem rég, még volt fenn róla kép, csak azt már leszedte
erre hol jöttél rá? nekem a sisakos fotókból nem jön le, hogy jól néz ki :)
Helló! És ez a blokk mennyibe kerülne?
"esztétikailag jó állapotban"
http://www.kepesmotor.hu/april...
És még tök olcsó is
RS 125 Alkatrészek 70 389 6486

Komplett 123-as Rotax blokk teljesen felujitva gyujtással elektronikával karbival csak be kell tenni a helyére!
Fél év garanciával ELADÓ!
ismerős a helyzet:D csak 1 vmit nem értek, miért mindenki a Klaudiával foglalkozik:D attól mert jól néz ki, nem igy szokás udvarolni
hali
nincs valakinek rotax 123-ba való külön léptetővilla,komplett váltó nélkül?
24500! 1500km-rel ezelött kapott új dugót és hengert, úgyhogy épp be lett járatva!
Am a motor hibátlan, mo-i, sérülésmentes!
Szia!
Láttam a hirdetésed és érdekelne hogy hány km ter van benne :)