Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Taligás,,, fasza a motorod, láttalak menni, dobogós lettél azt úgy fordulsz, mint a kivert fasz :D
Nah akkor mondd meg ki vagy...mert én nem tudom számomra te is csak egy csicska vagy!
Holnap Szombat Kecskemét Gokart pálya Drift show és motoros streetfighter show!
Néző leszel?
Rendben, valójában nem nekem lesz, hanem egyik haveromnak, szóval majd megkérdezem és visszaszólok.
Klaudia,,, nem ismeretlen, de lényegtelen. Te egy csicska vagy. Ismerjük egymást....
Nyemlzoli, te ne foglalkozz mással. Reszelgesd csak kézi reszelővel a cimcony hengereidet.
Van eladó d208am, az rs-em gyári gumijai első-hátsó
5.000.- az egész, nálam csak a helyet foglalja, az eleje még jó, a hátulja pályára inkább (szél használatra)
ezt kipróbálom, köszönöm a segítséget.
visszaírtam
Jó lesz dobtam egy mailt!
Ha kérdéses melyik kábel szar, készítesz egy segédeszközt(én is ezt csinálnám) amivel megkeresed a hibát.
A segédeszköz egy olyan csatitarab, ami univerzálisan belemgy mindegyik csatidba, ezzel áramot adsz a tesztelendő vezetékre, a kérédses vezeték másik felére ráakasztasz egy zümmert, 12 voltos "fáziscseruzát "vagy egy izzót
Így sorban végigmész a kábeleken, közben hajlatgatod, nyomorgatod.
Ahol pislog a lámpa, ott és az a vezeték szar.

Egy kábel a kötegen belül nemigen szokott elhalni, vagy ott döglik meg, ahol a csati rajtavan, vagy ahol bemegy/kijön, vagy ahol becsípődött esetleg, ülés, tank, kormányzár, stb
az a baj hogy 85 km re lakik én viszont így nem mozdulok ki csepelről a motorral mert ha mondjuk le rohad a 7esen akkor fel akasztom magam, meg annyira nincs nagy baja hogy emiatt ilyen messzire vigyem, csak gondoltam te több ilyen esettel találkoztál már. A kábelkorbácsban lesz megtörve egy kábel ott ahol kettéágazik a korbács, csak hát ugye az elég vastag, jó sok kis vezeték szalad benne, és mire ki bogarászom hogy melyik lehet az bele őszülök, és eddig ha meg rángattam vissza jött az elektronika, de most konkrétan semmi, tökmindegy mit csinálok, de akkor valahogy szenvedek még vele, megpróbálom kibogarászni, ha nem sikerül akkor meg fel gyújtom a motort a bele ölt 500 ezer forintommal együtt..... de azért köszönöm, és jobbulást a kezednek!
Hát ennek 35 mm a belső átmérője, mivel 32esre való így valószínüleg a te karbid mivel az kisebb kicsit lötyögne benne. Mérd meg a karbid csonkját hogy mekkora.
Most látom, hoyg NSr, Stephan, esetleg?
Kössz az elsimerést, bár nem szolgáltam rá.

SAjna semmit nem tudok vállalni mostanában, tropa a jobb kezem.

Bencét, vagy Aszit kérdezted már?
Sajnálom, hoyg érdemben nem segíthettem.
29est rátudom szerinted passzírozni?
Valakinek nem lesz mostanában eladó Dunlop D208-a? :)
Emzoli! elektronikai javítást vállalsz? kontaktos a kábelkorbácsom, kb ra tudom is hogy hol... de egyáltalán nincs semmi elektronika, még power se nyit, de a motor tolásra indul gyujtáson. akár hetek múlva is jó lenne, csak ha valamikor rá érnél meg kéne nézned, megfizetném, de nekem már teljesen elegem van ebből a motorból, utálattal állok neki szerelni, és már menni se szívesen megyek vele......
mindenki mondta hogy neked milyen nagy tapasztalatod van a motorok terén, na meg villamossághoz is értesz.. én meg nem akarom ész nélkül vagdosni a kábelkorbácsot, mert abból nem sülne ki jó, szóval nagyon jó lenne ha tudnál segíteni.
32es karbira való.. használt.. 3E Ft
Nekem is mindegy ki mit csinál... Én inkább élem az életem,mintsem hogy a fórumon lógjak és azt lessem kinek lehet beszólni:D
Fagyi? Ok,benne vagyok
Nem, én pont, hogy nem gondoltam senkire, se rád, se senki másra.

A szájkaraténak mint mondtam, az a természete, hogy valaki elkezdi, és egy más valaki meg folytatja.

Szerinted én már hányszor voltam "buzizsidókurvaannya" hogy csak a finomabbakat említsem:)
Ha minden ilyenen felkapnám a vizet, már agyvérzést kaptam volna
Mindegy, mindenki csinál amit akar, nekem aztán teljesen mindegy.
Ha összefutunk , majd eszünk egy fagyit vagy mittomén:)
Tudom,h kire értetted,és igazad van abban is,h nem érdemes vele leállni csak néha már betelik a pohár...egyszerűen nem értem,h számunkra ismeretlen emberek mért foglalkoznak velünk?nem mindegy nekik,h mit csinálunk?el tudjuk dönteni mi is,h mire költjük a pénzünket de amúgy szerintem neked se esne jól,ha nyilvános fórumon aláznának nap mint nap...ok nélkül Ezt leszámítva egyetértek Veled
Halihó!
Van vkinek eladó biztosítékháza és egy jó állapotú szívócsonkja?
köszi