Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jólvan, mondhattam volna a híg levegő egy pontjának is, csak arra akartam célozni, hogy a szájkarate akkor marad abba, ha valaki abbahagyja....
Egy idő után, már tökmindegy, hogy ki és miért kezdte, aki folytatja, az ugyan olyan "hibás"

Persze, nem akarom én senkinek sem megmondani hogyan élje az életét, csak nem értem ezt az egészet itt sem, és más fórumokon sem.
Na, vége az olcsó moralizálásnak:)
Hello!
Van valakinek eladó gyári powernyelve?
Ezt ne nekem írd,én nem szívom senki vérét...Csak vannak páran,akik ránk szálltak...mindenkit oltanak,aki OB-n indul...De amúgy már hallottam erről az E-ringes dologról,ha tudok megyek.
Klaudia, ne szívjátok már egymás vérét, inkább gyertek E-ringre racsnizni, fasza kis sör-virsli bajnokság, nem számít sehova, nincs semmi értelme, nem vérre megy, pont ez a jó benne!
láttam már, ott leszünk
Én ismerek még egyet
Bence, kérdezted pár hete, hogy mi van az E-ring balhéval, jeleneg így áll a téma:
"Május 22.-ről:
4 idősávot kapunk. Azaz 4 szabadedzés, 4 időmérő, 4 race. Mivel lényegesen többen vagyunk kategóriailag, csak összevonásokkal tudjuk megoldani. A tervezet szerint Robogó-Simson, veterán széria-speciál, MZ-Aprilia kupa, a negyedik hely pedig attól függ, hogy hol lesznek a legtöbben, őket szétszedjük kettőbe. Supermoto függőben.
Nevezési díj 9500. Idén ez lesz a díj, viszont minden egyes újabb versenyre nevezésetek csökken 500 forinttal. Így, aki mind a hat futamra nevez, annak Balassagyarmatra már csak 7000."

Ahogy az MZ kupások elejét ismerem, jó kis menés lesz, jó lenne, ha minél többen tudnátok jönni.
Legalább 1 már van
Hát úgy látom a Te rajongód is
Mi a helyzet nyutai?
Hihi ,mindig tudtam,h szeretsz
jah
Ahogy Te is ?!
Ő egy rajongód
Most ez megint mi?
Értem.. Bence.. és idén mik az eredmények eddig? Te is a híres neves dunlop trophy 125 világkupán mész? Ahol márióbulli, meg Klau, meg taligás?
Hello!
Az enyém eladó!
RS 125
anyádat ismerem ő is versenyző
Üdv!
Szép a gép csak nekem kicsit olcsóbb korosztály kéne
Szerintem keversz a másik Bencével
Sziasztok!
Powernyelvet keresek, ha van vkinek eladó, normális állapotú legyen szíves értesítsen!
Szeva!
Nekem van :)
Itt a hirdetés

tyt001@freemail.hu

Ok!
Bence,, te versenyző vagy igaz? Úgyhallottam. Gondolom ismered Taligást, meg a Klaudiát. Ők igen, nekem a példaképeim!