Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

olvass vissza, most volt leírva nemrég :)
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy egy trapézlámpás 125-ös rs fejidoma feltehető-e egy 50-ére? A választ előre is köszi!
Köszi!
mail. nincs MSN-em
olajszint rendben van?
Szevasztok!

Úgy néz ki, valami gebasz van a motorommal, de nekem ötletem sincs, hogy mi...

Ma azt vettem észre a lámpáktól való indulásokkor, hogy ha lendületesebben akarok elindulni és csúsztatom a kuplungot, akkor nagy mértékben vissza esik a fordulat és jobban kell kuplungoznom, ahhoz hogy vissza tudjam hozni a fordulatot.
De igazából így sincs valahogy túl sok ereje a motornak és így is folyamatosan visszaesik a fordulat. Ezt csak 1-esből való elinduláskor vettem észre.
Ráadásul megfigyeltem, hogy ilyenkor furcsa hang jön a blokk felől. Olyan hangja van, mintha vas vason csúszna. De igazából nem tudom...

Nem tudom mennyire érthető amit leírtam, de akinek van valami tippje az segítsen :)
ezer köszönet érte
igen
Húúú isten vagy tehát akkor a panel egy szilikon ágyba van benne és abba van benne egy vezeték amit elé kell vágnom?
tvr - az elérhetőségeidnél az MSN cím is, vagy csak mail?! Lenne pár kérdésem
És olyasmi mint egy gyufaszál.
Egy lyukat kell vágnod a CDI-be, hogy elérd a hidat/áthidalást. Vágj a hátuljába egy téglalapot ami 30mm x 10mm-es és 5-10 mm mély.Látni fogod a panel egy részét, ezt vágd ketté. Ez az úgynevezett híd/áthidalás (ha eléred az üveget, túl mélyen vagy!) Ha elvágtad a panelt, töltsd vissza szilikonnal a lyukat.
Hát ha arra gondolsz, hogy 5-6E környékén megtorpan, akkor az gyújtáselektronika.
valaki nem tudja hogy lehet kiszedni a folytást a powerből?
te nem szarakszol pár napja irtad, h megragadt most meg már féligmeddig be is van járatva?
enyém csak 5 honapot állt
Inkább az emberiségé!
Nem tudja valaki mennyi lehet egy gianelli rezó legalja(használtan)?
És te a fórum patkánya vagy?
ő anyád felszopója
selletra(kisbetűvel)

duma van de eredmény? melyik neves kategoriában olvashatom előkelőnek számitó eredményeidet a hétvégéről?

....igen sejtetem.....
hát igen. újvolt akor téptem neki hogy megy:D
Eredmények megnézhetők valahol?
selletra

nem takarodnál el innen ugyan ugy mint a rajtrácsról amikor ott voltál akkor is az 5.-6. sor nagy sztárja voltál ha jól emléxem na csá

és taligás és klaudia is nagyon jót ment....