Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A PHBH karburátorodon az alapjárati keverék MENNYISÉGÉT tudod állítani, amit gyárilag a 62-es alapjárati és B62-es alapjárati kehelycső állít elő. Az állítócsavar a kész benzin-levegő keverék áramlását szabályozza. Ha kitekered, akkor többet kap a motor. Mivel a súber alatt is kaphat a motor levegőt alapjáraton is, ezért úgy is felfoghatod, hogy kifelé tekerve dúsítod a motorba belépő alapjárati keveréket.
Üdv

Megmaradt aprilia af1 125 papírok..törzskönyv, forgalmi, műszaki is van még pár hónap, adásvételivel eladó! 10eFt
nh igen de azt nem tudod hogy ha kifelé tekerem melyoiknek az aránya nő meg?
A keverék csavar FŐLEG az alsó egyharmadban hatékony
pontosabban nekem 3ezerig ha tő gázt huzok lefullad...
szivatot ha ráhuzom akor jo. ergo a levegő sok.

a fekete csavar az alapjárat elvileg. a másik pedig a levegő/bezin arány.

de aztvki okosabb megmondhatná h ha kifelé tekerem akor több lesz a benzin v a levegő?
deszar. pont ugyanezzel küzdök énis:D
Helló,
köszönöm szépen, de közben már megoldódott, vettem egyet 2500Ft-ért.
Heló! Tudna vki segíteni?:O Dellorto(PHBH28)-as karbi van a motoromba. Megtudná nekem mondani vki meik csavarral mit állítok?:o Vagy esetleg vmi jó beállítást hozzá.... Egyesbe mikor elindulok nehezen akar indulni.. Mindig visszaesik a fordulat.... Köszi a segítséet!
gyári áttét hatodikban nem forog le a piros részre?
Ja, vagy úgy a gyári áttétellel ott még csak 10800-at forogna.
hát 15/39 az áttét ezen kivül gyári
Hatodikban leforogja a 12e-et gyári állapotban?
Helló!
Tudok neked adni , rugóval, mindennel 2000ft. Miskolci vagyok de postán is elküldöm ha kell!
enmoto@citromail.hu
Én agip full sin-t. 2800 foritnért akcióban.
Amúgy meg 600ccm, de ezt látod a betöltő nyílásnál.
castrol 10w40
A régiRS-be milyet tettél?
castrolt nekem kiköpködte a tulfolyon a régi RS ez nemtudom menyire szivlelné.
Rotax 122. Valami jó minőségű repsol, castrol, motul, shell. Én 10W40et használok
2001 es rs Rotax 120on hányas? 2,3?
menyi válto olaj kell bele?
milyen színű motor? És miért keresne? mert elbalfaszkodta h. nem bírt kikerülni? mert én kurvára elengedtem
Óóóh már azt hittem eltűntél:D De nem te nem vagy képes leszállni rólunk...képzeld tisztában vagyunk vele,h alpok adria lesz...jobban mint te...indulunk is,ne aggódj miattunk:D neked csak itt nagy a pofád,gyere ki a ringre és mutasd meg ,h te mit tudsz!vagy talán te is egy nagy nulla vagy?am kis tudatlankám....ob-n indulunk,nem az alpokon...szériamotorral...mielőtt írogatsz nézzél már körül hülyegyerek!Aszalóst meg ne vedd a szádra!naa cső
Üdv,
keresek POWER HÁZAT!
Ha valakinek van eladó, írj.
köszönöm
Nagymenők! Ma és hétvégén Alpok Adria, versenyen ki kérdezi fel Nervot, Puskart vagy Radmant? Netán az Aszalóst? Esetleg te mariobulli vagy nyatona Klau most kell megmutatni nem vagy nulla a mezőnyben. Nyariobulllli téged Nervoék még keresnek, edzésen biztos féktávon és kitesz a palánkra.