Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olyat én is szeretnék
nemmondod
Hello srácok! Rs Extremahoz keresnék -->PATIKA!<-- hűtőt... Aknek lenne az írjon bátran Kösssz
BV2 Racing

legjobb
Helló!
Olajcsere előtt állok és segítséget szeretnék kérni hogy ti milyen olajat használtok és mik a tapasztalatok.Előre is köszi.
nem a két szép szemedért csinálják...
köszi
irtam neki emailt. de énis ugy ismerem öket h elég durva árakon dolgoznak. bár szerencsére msot nem csöpög a benzin de jobb ha mdinen javitva van rajt
segítenek jóáron egy úszót vettem 28as dellortoba 3500ért+posta. amugy minden dellorto cuccuk van
www.italmondo.hu

a honlapon nehiszem, h fentvan, de ha felhivod őket biztos tudnak segiteni!
valakinek elado ilyen müanyagdarab mint a képen? vagy vmi ismerős/hely ahonan szerezhetnék?
hali
mennyi váltó olaj kell egy rotax 123-as blokkba?
Sziasztok!
Powernyelvet keresek, ha van vkinek eladó, normális állapotú legyen szíves értesítsen!
helló.én a D10-eg gyertyát egy cd-rőlnéztem.ami 2űtemű nagyfordulatszámu motorokhoz való.hogy,még eze a gyártási száma passz.enyémben pl olyan van.
jaja mindenfele rohangálok napi 5x... autóval :)
Mocika nem volt beindítva október óta. Még a téli "elrakásban" van :)
Nem fájdítom a szívem motorozással, most így elvagyok de ha mennék egy kört tuti belebolondulnék.
Mostanában szoktál gurulni valamerre?
nem tudom :) pár ezer km óta benne van már.

egyébként meg vegyetek RSt!


Tyt, mert Neked az Italmondo-s nyelv eddig hány ezer km-et bírt ki?
NGK BR10EG a belevaló. Pont.
nekem is meg lett javítva ami eltört. De nem azt raktam bele :)
Szerintem az az alapvető probléma, hogy az az ötvözet amiből a gyári nyelv készül nem egy túl erős anyag, és nem hiszem hogy a javítás segítene rajta.
kérdés a fúvóka mekkora
Azzal nincs/volt gond.. Előtte 2 héttel volt szervízben, minden faszán működött..
jó karbibeállítás sem maradhat el
D10EG? ilyen is van?