Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A komplett hátsó gyári rugóstag 225 euro körül van.
Mi ez a '?' ? Én tényleg sokra becsülöm amit csinálsz, tisztába vagyok vele, hogy fele annyira sem tudok mint Te! A telót meg sajnálom :(. Azért jobban hangzik mint 89 ezer nomeg 150...
?


nincs. nemreg adtam el egy hibatlant 20ert.
Helló!
Na ha egy ilyen tényleg sokak által elismert,komoly ember mondja akkor első kézből elhiszem! Már csak valami bontott lengéscsillapítót kellene találnom, esetleg Neked nincs egy működő?
Köszi.
Üdv.: F.Dávid
nem javithato a telo. agip speed meg jobb.
Sziasztok! Múltkor besírtam ide a bajságomat, de elsiklottunk felette. Hátha valaki mégis tudna segíteni. A hátsó lengéscsillapítóm rossz. Aprilia Rs125 94' ról van szó. Bevittem a Suzukihoz Kecskeméten, javítható-e? Persze!, 30 ezer Forint! És egy új? 150 ezer Forint!(megjegyzem nem Suzuki alkatrészről beszélgettünk! Aprilia lengéscsillapítót mutatott, de ezt nekik is meg kell[ene] rendelniük) Köszönöm viszlát! Bementem a Natixhoz is. Javítható vagy felújítható? Nem! Egy új mennyibe kerül? 89ezer Forint! Namost felőlem lehetne 50 ezer Forint is nekem erre nincs annyim se. Kérdezem tőletek; felújítható? Ha nem akkor lenne valakinek közületek otthon egy elfekvőben ami működik? (olcsón) Csak a lengéscsillapító kellene! A rugó, clips, alsó csésze, felső csésze NEM!
Ja és ma olajtípust váltottam. Castrol Power1 ről Agip speedre. Hülye vagyok? Az utóbbi időben a Castrolnak csak a neve a régi, mondhatni nagyobb a füstje mint a lángja...3900 ra emelték az árát az Agipot meg megkaptam 3100 ért ami még mindig elég sok, de így is depóban vettem és ennyi az annyi!
Köszönöm a válaszokat!
Üdv.: F.Dávid
én agip racingot 2,5%-al használom, vagy ha az nincs akkor motul 710et 3%-al.
hát sajnos ez a tekergetés vhogy nem használt semmit...

kiprobáltam 2.5-3.5ig de vhogy ugyanugy szar. egyszer volt olyan h 2ezerig fulladt nem 3ig :S
bocsi, nem 16-os 17 colos....
Szevasztok! Van egy eladó hátsógumim! Új! Bridgestone 150/70 / 16"
ha valakit érdekl hívjon, az árban megegyezünk. tel.: 06 70 318 52 37
na most valaki mondja meg mi a helyes keverék utcára:D
meg h milyen arányban keverjem, mert az sem teljesen világos.. :D
Qtyavo...Nézz át azRG125Gamma fórumba,3772hsz. Ha kell info, elérh. adatlapomon.
vagy csak beragad, és nagyon erőlteti a bowden. Általában a nyelv hamarabb törik el mint a bowden szakad, tapasztalat.
Italmondonál kapsz utángyártottat 8e Ft körül.
Állítsd be a powernél a bovden feszességet. Ha behúz teljesen, ne feszüljön a nyelv
az óra mögött van 1 csatlakozó kontakt hibás szokott lenni, széthúz kontakt sprayt neki majd össze. Az óra hátulján van 3 anyacsavar húzd meg őket.
Sziasztok!

"Rossz" a fordulatszámmérőm, nem azt mutatja amit kellene, bizonyos sebességnél, bizonyos fordulatszámon meg megőrül és ugrál össze vissza, kuplung behúzásánál pedig nem esik vissza csak később, lassacskán.. Egy "szakértő" szerint ez típushiba. A kérdésem az, hogy ki lehet e cserélni, CSAK a fordulatszámmérőt? Kilométeróra és kijelző csere nélkül. (2003-as évjárat) Egyáltalán megoldaná a problémát egy csere?
Renthal meg a PBR gyárt az enyémre lánckereket de egyik se küld ilyen kis tételbe.Rendeltem egy Afam 46ost amit pont rá lehet faragni az enyémre vagyis remélem.
20/47 felel meg pontosan a gyári áttétnek
Nem kérdeztem rá, nem tudom. Nekem a 130-as jó lett. De sokat sakkoztam, hogy milyen fogaskerekekkel adja ki jól.
igen erre gondoltam énis. +lefotozom
Eltört a száruk.
powermotor vagy a pink nem tudod az el külön lánc szemet? mert az enyém rövid lett
Azzal kezdjed, hogy megszámolod, hány fordulattal tudod teljesen becsavarni most. Ezt felírod. Ha nem jó, akkor vissza tudod állítani.
na most azis alacsonyabb...ezer alatt
ilyet az enyém is,csinál
de az enyémen 34-es karbi van
ugyanaz lehet a gond?