Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha lcd kijelző akkor gondolom HD minőségbe adja elő!
Igen ugy..:)
köszönöm a segitséget, majd nekilátok:)
szerintem a hengeren nézd meg a hőfokmérő csatlakozását. Az szokott lelazulni, meg fújd be WD40el. Tankot kell felnyitni. Feltéve ha Nálad is úgy van mint az enyémen :)
mail ment sok sok infoval :)
Üdv!
Hello...lenne egy kérdésem...
lehet hogy hülyének fogtok nézni...
van egy RS125-öm
96-os
lcd kijelzövel
nah elvileg kikéne irni a hömérsékletet....
amikor megvettem akkor kiis irta, rá egy hétre meg már csak annyit irt ki hogy COLD (hideg)...
mehetek vele akármennyit mindig azt irja ki...
nah most a napokban lemostam...és amikor ráattam a gyujtást, egy pillanatra kiirta hogy hány fokos... de aztán megint cold...szétszedni nem szedtem szét mert nem merem..:)
valami tipp hogy mit igazitgassak meg hogy ismét tökéletes legyen?
az csak az MSN címem

elekrola63636@citromail.hu ide küld el.
Akkor jólvan!
már vártalak! :)

RS topic én így szeretlek
Háth Öcsne te kva kemény lehetsz! Pénzt behajtasz, személyiség fejlesztő is vagy, és gondolom ezekmelett kurva izmos is!
Lehet felvállalná magát a talpát nyalnád_ vesztedre
Figyi ne foglalkozz vele...had írogasson...úgy tűnik túl buta ahhoz,h felfogja a fórum nem erre van !
Te vagy az egyetlen,aki nem a saját dolgával foglalkozik!
uncsi már ez az álnéven beszólogatós ovi-dodi...
vállald már fel egyszer magad személyesen... a kedvemért :) hidd el nem nehéz.
nem nagyon reagáltál.
jóreggelt

biztos megérekztek a cuccok, de még nemsikerült elmenni értük. ha minden igaz a hétvégén megyünk szegedre alkatrészért és akkor azzal eggyütt a huzatokat is hozzuk!
rakok fel képeket ha készlesz!
a lányoknak nem imponál a káromkodás
Szarigás! Te ne foglalkozz mások dolgával, kisfiú vagy még, áruld a két ft-os lengyel piacos,szakadt műbőr gatyádat.De, ha nagyon személyeskedni szeretnél hát legyen, bár nem vagyok híve ennek a stílusnak te szarjankó.
nem is gondoltam én ilyenre
Hát faszkópé te valamikor nagyon keményre ihattad magad, ha arc meg név nélkül ilyen baromságokat irogatsz, szerintem kezd azzal, hogy megmondo ki a fasz vagy és, hogy mi a verőeres kurva anyád bajod van a Klauval. Ha ezt ésszerűen leírod basszus, akkor még gépelni is segítek a trágárságaidat ha addig valaki nem töri el a kezedet.
a-a Poggiali
ebből csak jorge lorenzo replika van
maradék:
kipuff katalizátoros 1000ft
kipuff folytatlan 6ezer ft
160as henger rotax 127-re 5ezer ft
a többi egybe 10ezer ft vagy darabokba mgeggyezés szerint
Jók ezek:D Sztem meglepődnél,h nem is olyan gyengék...
oldszkúl RS? ilyenbűl volt a rossi replica is, nemm? nem értek ezekhez, de egyszer megfingatnám pályán, biztos nagyon penge érzés
én a böngészővel szoktam szopni, operával sokminden nem kompatibiliss