Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nos ez a kép nem lett valami nagy...
Feltettem ivpicture.hu-ra. Linkelni nem tudok, de megpróbálom bemásolni ide a címsort, Szóval: [URL]http://kep.psharing.com/339117...[/URL]
És köszi mégegyszer!
Sziasztok!
Ezen a fórumon még nem jártam de szoktalak Titeket olvasni! Remélem vannak köztetek olyanok is, akik már komolyabban is belenyúltak az RS-ükbe. Van nekem egy 94 es kiadású RS 125-ös motorom. A gondom annyi, hogy a hátsó lengéscsillapítóm tönkrement. Véleményem szerint semmit nem csillapít. Namármont addig eljutottam, hogy kivettem a motorból, összehúzattam a rugót, és most itt van előttem a szűz lengéscsillapító. Hogyan lehet ezt felújítani? Addig eljutottam, hogy olajtöltésű a lengéscsillapító, de nekem már a felső(kék) zárócsavarnál gondjaim vannak. Ez egyáltalán szerelhető vagy csak csere? Légyszíves segítsetek!
Előre is köszönöm a válaszaitokat!
Ja és csináltam egy képet is! Tehát így néz ki, nekem a zárócsavarral gyűlt meg a bajom... És körülbelül egy másik használható állapotú mennyibe kerül?
Köszi! Üdv.: F. Dávid
honnan találtál hozzá elsővillát és vázat? vagy végül a repedtet hegesztetted meg?
Amúgy mindig olyan szomorú vagyok, amikor meglátok egy ilyen hirdetést és eszembe jut, hogy már csak 700.000 kéne valahonnan, és már hozhatnám is haza
Egész szépen helyrehoztad
üdv!
olyan kérdésem lenne milyen véleménnyel vagytok a continental sport attack gumiról?
nincs vkinek eladó arrow dobja?
Eladó a Gyönyörűségem!

hirdetés
Nekem ez a móka mindig eljátszódik legalább évi 2x... szóval idom le öníndító le 3 csavarral szétkapod szépen helyrerakod a keféket rákötöd egy akksira megforgatod hogy műkszik-e majd vissza a blokkba és már indul is a gép. Ha nagyon elkoptak a kefék akkor pár száz ft-ért lehet venni.
ahhoz hogy fojtatlan legyen, nem árt 1 nyitott cső
"plátói szerelem" de pattanásig ne feszüljenek az idegek, vagy az erek?
nemlehet ezt tudni
nekem 6600 ft egy évre
Valakinek nincs elfekvőben egy pályafarokidom?
Rendben köszi a segítséget! Holnap ezzel indítom a napot
Az önindító reléje kattog (ez normális). Nézd meg hogy az önindító vezetéke nincs-e lecsúszva, esetleg, kap-e feszültséget.
Üdv srácok!
Lenne egy kérdésem/problémám! Igaz Rs 50-em van de gondoltam, hogy itt is érdeklődök!
Ma meg kellett állnom motorozás közben mert telefonáltam...mikor indulnék el ráadom a gyújtást nyomom az önindító gombját semmi meg se nyekken...gyújtás le újra rá megint nyomom újra semmi!
Csak kattog, mintha áthúzna vagy mittudom én! Egyébként a mocin minden működik tolásra rögtön indul szóval nemértem! Akunál a saruk nem lazultak föl biztosítékok nem mentek ki végignéztem őket! Mi lehet a baja? Leéget vagy mi?
Segítsetek ha tudok! Köszi
Ismerem, osztálytárs? Vagy mi?
szia

lehet hülyeséget kérdezek de ilyen van a 94 es rs kben is? ha igen ott is meglehet ezt csinálni?

Üdv.: Csaba
Rendben köszönöm az ő nevében is. Olcsón tudta mert egy versenyzőnek megmaradt 8 liter mert átült 4T-re és 2000/liter áron megvette tőle.
Ez a Repsol legjobb 2T olaja... Gyári motorba szinte túl jó olaj. De ha jó áron van miért is ne? Főleg ha külditek a motort tisztességgel és nem városban pötyögtök vele.
Bakonszge:D
Nyéki Julcsát ismered faszos?
És az alsó tartományt is erősíti? Mert nekem ott torpan mint állat és az enyémben nincsen power-rendszer. Szerinted így is megérné megcsinálni?
Sziasztok!
Haver múltkor kérdezte hogy mennyire lenne jó neki ez az olaj mert viszonylag olcsón tudna szerezni pár litert. Szivattyú nélkül használja.
Olaj
Szia !

Kezdem az legfontosabbal ! : a Power bekapcsolása elötti torpanás egy az egyben megszünt -> sokkal kiszámíthatóbb és ezáltal folyamatosabb és egyenletesebb és spriccelősebb.
+ A reggeli indítások stabilabbak finomabbak
+ Szerintem bár nem mértem a fogyasztás is realizálodott és nem annyira csapongó...

Üdv.
Nekem 5900 egy évre.
nekem papíros 125ös és a biztim egy évre 9450 FT.. szerintem kibírható