Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

7et????
ez elég érdekes......... mitől megy?
ha vennéd a fáradtságot és megnéznéd a holnap időjárásjelentést, akkor látnád h holnap egész nap kibaaszott napos idő lesz, egy felhő nem lesz
jössz te is mátra? ha jól tom arra változtattátok a progit, egy ottani ebéddel
jó lesz jó lesz, de utána felvonulás!
hát az enyém vegyesbe 5öt, ha hajtom kb. 7et eszik...

de a volt Futurám az rohadt nyakalós jószág volt
szépjóreggelt mindenkinek. ma is verőfényes napsütésre ébredhettem.... . mi lesz így a holnapi gurulással??
Ja a 200 az euro a 120 az meg ezer:D szentem kicsit drága 120 ezer egy rendszerért nem?
Arrow kipufogók
tényleg kb 200 ba fáj +postaköltség nekem debrecenbe 120 mondtak egy teljjes rendszerre az aprilia kereskedésben azt mondta az van a 2006 gp váltoton is....
hogy mi igaz mi nem azt nem tom
JA és a weboldalam készülőben itt van 2 kép kicsit puccos de lasan kész:D
Szerintem 402 pont ma mértem le az utat ahol lesz és 500 m szóval van idő megállni is :-) zsóti remélem jössz ha igen akkor már legyél itt délután 3 ra
Szia Csombek! Látom egri vagy...szép a géped...
soha nem vagy msn-en baszod...
ez van nem lehet mindenki olyan lángelme mint te csombek. leborulok nagyságod előtt
mert elegge gyengen butorozott vagy de ez mar korabban is kiderult. mar unalmas a kapalozasod ugyh mentem szevasz
joe vazz latom nem nagyon megy ez az arubeszerzes asszem mashol veszem meg holnap ... bocs de nem tok tovabb varni
Nah hallod ennek amugy semmi értelme nincs csak megy hely a fórumban.
vegyél szemüveget szerintem mert én nem látom hogy ezt írtad volna
fasza h leirod amit en irtam
ennyire azért nem kellene frapánsakat írni
igazan jol kivagtad magad
Jó van haver örüljél valaki el is olvassa mit írsz
ha nem erdekelne nem reagalnal :)
Legyen véleményed senki nem mondta hogy ne legyen.
De engem nem érdekel.
Ennyi
nem akar senki balhezni. te vagy az utolso aki megmondja mikor lehet velemenyem valamirol bocs utolso elotti tyt-t nem lehet ilyne konnyen uberelni
Jah meg szerintem mondtam hogy csak az szóljon akinek kell. a véleményeder meg nem vagyok kíváncsi Csombek. Én nem kezdtelek el fikázni ha balhézni akarsz felőlem mehet.
Nah mondom én hogy nem vagy te hülye ha ezt is látod.Amugy nem vagyok valássos. Zsidó meg pláne.
latom te vagy az agy. zsidogyerek