Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

még szebbis a régebbi :)
soot...
semmivel sem jobb mint a tiéd...
Csáo!Érdekelne hogy még bejáratos-e a géped?Ha nem nézegeted már a végsebeségét? Hogy menyi vagy még anyira nem?Tegnap elmentem a CSiki-bege plázába aztán felültem megnézni én is mien ez a új RS nekem anyira nem tecet mert valahogy a lábtartók nagyon belül voltak vagy kicsik vagy nem tom de lehet csak megszokás kérdése.Meg a fék pedál túl közel volt és nem tutdam úgy hejezni a lábam csak ha feljeb teszem a mert mindig nyomtam volna.Amugy az hogy ijen nagy tank van elöted az tetszett az jó dolog benne meg a ülése kényelmesebb mint az enyémnek
pedig kiváncsi lennék mennyit tud pályán az új rs... biztos faszán lehet vele menni
Bocs nagy Z3 hogy lerövidítettem a megapixelt "megára"
És nem tudtam mien telóval készült

Nem nézegettem hány megapixeles a kép. Saccra mondtam hogy 2 megapixel és csak a SE 2 megapixeles modelljeit soroltam fel
Milyen pálya? nemlátott az még pályát :)))
Jamal már nincs meg a giannelli dob haverom eladta
olyan nincs hogy két megás kamerás 2megapixeles na olyan van...
és ez egy k510ivel készült ha fejre állsz akkor is
dainese....
hát figy kb 6 órát leszünk, azért annak a végére szerintem már fogod érezni egy picit, és jobb ha van. egy csóró shoxos 2-3E ft:) nekem is oyan van jövöre veszek egy dianese-t... láttam egy tök jót
térdkoptató???? minek az nekem
Én csak a 2 megás kamerás SE-ket soroltam fel
A K510i az csak 1,3MP...
nagyon remélem.... muszáj lemenni 1:40 alá és akkor aszondom hogy fasza najó most is az csak ez picit lassú pedig nagyon mentünk
K510i
Sony Ericcson? K750? W800? W810? D750?
1enlőre úgy néz ki jól lesz, jövő szrdától csütörtöktől szép lesz az idő
akkor nemtom de nekem mind1 mikor megyünk csak jó idő legyen
biztos h jobban megéri a délután mert délelőt megint a gokartosokkal kell akkor mennünk... délután meg végig a miénk... egyébként 6ig lehet maradni.. szerintem nyáron is addig lehet, csak utána még van esti mocizás is. de az eddig sem számított bele a díjba.
Bencce...... haverom azt mondta ... tod aki ott volt bicóval.. hogy délután már nem lehet olyan sokáig maradni mint nyáron szal az nem nagyon éri meg.. délelőtt tutibb lenne...
helyes helyes! térdkoptatót is vettél?
akkor szedd össze magad jövő hét végére valahogy ha jössz akkor az már 5 125ös 2T motor... az elég kemény lenne hallod. sőt ha jön a fábián akkor az már 6... az meg már tényleg qrva jó lenne:)
pont a ruci miatt nemtudom h lesz-e pénzem, most hoztam haza nagyon faxentos és egész jól szellőzik
Tyt Te kecskeméti vagy? mert látom a motorodon a NATIX feliratot.van ott egy fasza kis gokart pálya azon is jót lehet csapatni motorral :)
jó hát legfeljebb térdvédőben jössz hátha ugy is felengednek...
hát ja jó lenne de 1előre nem tudom honnan lesz pénzem