Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

veszel egy rohadt nsr-t és akkor idejössz qrva anyázni? ki nem szarja itt le szted? nem kell senkinek az a tróger gép...
most sokkal többet lementem vele anélkül h valami baja lett volna, összeállt a gép, megcsináltam amit az előző tulaj rám hagyott ennyi....
te is elmondtad h az rs szebb az rs gyorsabb, köszi szépen az elismerő szavakat, vissza is mehetsz a saját fórumodba okoskodni...
nem trehány minőség, ne legyél már elszállva a japánjaidtól. mindent alkatrészt 1-2 nap alatt MAXIMUM 2 hét alatt be tudsz szerezni, amíg te szívsz...
szemét? majd mond akkor ha le tudsz menni úgy 500km-et az apriliáddal h nem romlik el benne valami.
nálam van a legnagyobb igazság:
aprilia nagyon nagyon gyors, nagyon szép, trehány minőség
honda nsr: gyors, szép, megbízható, jo minőség mert japán.
azért sztem rs jobban megragad mint egy nsr
A mostani Superbike-ban a 06-os RS van poszteren!
Lehet megyünk mi is ha kész lesznek a robogók
jó vicc volt Majd mikor szarrá ragad az NSR-ed gondolj arra hogy én az RS-emmel motorozom
rgv:)
epp ezert olyan fasza olasz dizajn japan blokk
125osnel is igyvan az meg olasz dizajn osztrak blokk
Suzuki rgv 250
nem kötekedés de a 250blokk az nem saját....de lényegtelen ettöl még bumeszli az ember..
net vitatkozásból mondom de a futura is szebb, vagy a régi rs, az újak már nem olyan szépek, és a hangjukat is elrontották.
szerintem a legszemetebb 2t 125ös... már boccs
Ha nem ez a topic lenne vitatkoznék veled, de nem teszem :)
drdani....!
Rs125-ös fórumba ilyet beírni???úgy vélem nagy hiba....bár te tudod..,de szerintem jegyezd meg: 2T-50-125-250----Aprilia Rs!nincs párjuk a vilgon,az nsr messze el van maradva az apriliától!mellesleg 2006-ban az Rsv vitte a pálmát az ezresek között is nem akarok vitát,csak a tényeket írtam le!
szép kis belépö ...te nekem is van véleményem de nem igy ...nehogy aztán forrjon a vized...stb..
Hello gyerekek! ki tud segiteni nekem?kellene egy komplett kipurendszer futura 125ösre lehetöleg arrow vagy gyári..
Hány RS125-öd volt már?
Meg kérdeztem rendesen mérnek időt végsebességet ... Ja és mentők is lesznek igaz ez nem csak motoros gyorsulás hanem autós is de én megyék az száz ha jósz jönnétek akkor szóljatok kb nevezés helyszínen reggel 9 kor
Zsolti most megyek elsőnek de amilyen szokott biztos ... Reggelre utánna nézek
mi meg mondhatjuk hogy kitörölheted az nsr-eddel erőben a közelében sincs mint egy rs..
na srácok! megvan az nsr-em! mostmár jöhetek ide, és mondhatom,:

kurva fos szar rs125! olasz fos megragadós kaki fos szar!
nsr a világ legjobb motorja!!!!!!!!!!!!
Amugy komoly faszán szervezett legáis verseny lesz rendes idő méréssel mentő autóval meg minden??? Olyan mint amilyen volt már idén???
Hali mindenki Mátészalkán Gyorsulási(most szombat 9:00 reggel) lesz igaz kis amatőr fajta de lehet nevezni motorral is sajna zsóti igy nem tok menni pénteken de legközelebb lenézek:D
Aki van itt közelbe az jöhet de az is aki messzeb van ha van kedve emailon:D
köszi
by
zsóóótiRs mi az msn címed???