Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rakd be 2-3 helyre, tuti kapsz választ...
ezt már megtettem,csak még nem válaszoltak
annyi dolgod van h beregelsz egy olasz fórumba és megkérdezed tőlük angolul... ne legyél már ennyire elveszett
jah,jó már megvan..
akkor adjál msnt....
Az új 2006 -os Aprilia RS125 -öt A1 -re lehet vizsgáztatni??
Matt::: tegnap beszéltem az emberemmel most nem lesz börkombi tuti eléggé behaltak a bizniszek mert kicsit vissza kellett vonulnia a csávónak nagyon felkeverte a vizet
jah és akinek tuning cucc kell az vegyen fel MSN-re és ott beszéljük meg.Mikor új cuccok vannak szólni fogok itt is.
Dani most gondolj bele ha te benne vagy egy szakmába csinálod az üzleteket és ezek jól hoznak a konyhára akkor te kiveszed a saját zsebedből azzal apénzt hogy ki adod a kapcsolataidat???Meg ha most ki megy valaki tök ismeretlenül olaszba és alkatrészt akar venni nem sokkal jár jobban mintha itthon megvenné
Bocsesz ha böszme voltam! Amugy mi a pálya?
nem azt mondtam, csak számomra érthetetlen. de lehet azé mert én ne mvagyok díler
jó akkor bunkó vagyok ez van
Erről van szó.............
most már nem azé ez ne mbunkóság? sztem lazán megmondhatjátok neki nektek az mér hátrányos ha megmondjátok neki ?
Akkor hajrá sok sikert hozzá de akinek van kint kapcsolata az ugyse osztja meg mindenkivel mert azzal a saját üzletét rontja
sziasztok,nektek a powernek 4 be is olyan ereje van mint 3 ba?
hát miért ne?....előbb utóbb úgyis megtudok vkitől vmit...
pfff, mi is tudjuk hova kell menni, de azthiszed, hogy ilyet csakúgy megfogunk adni neked? Neviccelj már. Biztos, hogy nem!
Alpok-Adri kurva jó volt
börruha? 2 részes kell mert esküvön azon gondoltam h 1 részes nem jo :)))
tud vki olaszo-ban motorbontókat? tervezzük apámmal h kimegyünk...címek kellenének...ZsótiRs te talán tudsz segíteni,hova érdemes menni?
ez az 520 ezer ne mugy néz ki mintha nagyon surgős lenne...
na mind1 én mostanában veszek ilyet... 120szal olcsóbban adod meg is veszem mert annyi lém van.
ha télleg anyira surgos...
Talán leestek a kamionról?
Amúgy jók, de nincs rá ennyi cash-em, sajna, először egy bőrruha kellene...
én vigyázok magamra