Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lehet 34-es... nem tom egyébként ez volt hozzá alapból
36? minek? még a 34es is elég a 160as polinihoz..
Látott már valaki, vagy tud valaki RS-re bukógombát?
látom megy az osztás
ja, a bokorban
Néha azért majd bevárlak kanyarok után.... :-))) Na megjöt a Pizzzám lépek, aztán veszek csapágyat....
nem nem tudjuk mert annyira bonyolult odatalálni 60van felé még szerencse h velünk lesz Schreiber "GPS" Csaba
pff pffp fffp pffpfpfpf p p pppfffff pffff
úgy gondolod, hogy várok? Ezekszerint tudjátok a Mátrába az utat okok, majd este hivlak aztán megbeszéljük....
csaba miyen erős a mitód?
-1 halas
qrvára rosszul tudod mert még 1er sem voltam de tudom h átfolyásos esőzéskor, úgyh te sem magyarázz mert 1er voltál. max 2! tudod én inkább pályára járok
a moci most máshol parkol, ki fogom tudni tolni
9kor találkozunk, 8:45kor titkával talizunk. te vársz egészig!
Bence csak nehogy itthon hagggyunk véletlenül... Na holnap jó idő lex, szép lex, nem tudom honnan veszed, hogy ilyenkor átfolyásos a mátra, kb úgy mondtad, mintha 1nél többször jártál volna már ott na 8:45kor találkozunk itt a pesti hidfönél, 8:46 ig várok, aztán útközen felvesszük 4. srácot!!!!! Ja a kapudon még ma este próbálj kijönni... köccce
9:30 az fél 11.... hozzá kell még adni egy órát ha igy mondod...

most mondom nem fog közbejönni semmi
9.30 az nem fél10 ? csak azért írtam ha ne"aggyisten vmi nemvárt esemény történne .
legyen inkább 9:30

miyen fél 10? előbb mondtam h 3/4 9. de szerintem is mehetnénk később majd beszélünk a hüye mitóssal
akkor fél 10Plusparkoló?
hát 9kor talizunk bár nem tom hol... sztem 3/4 9kor a plusparkolóban nem? de most pontosan most már máshol tárolom a mocit szóval ki fogok tudni menni. reggel 15 perc alatt bent vagyunk sztem lazán.
bencce holnap akkor hogy? mikor akarsz indulni?
ja nekem 36os
valószínűleg azért közrejátszik, hogy ennél a motorná nem volt még olyan "kihajtom a belét" hajtás... féltem a Drágát

+28as karbi...
hát nem tom 7 liter az qrva kevés:)
benned egy Ajgnerszilárd veszett el hallod
mitől megy???

hogyértve???
nem fog esni már sokáig már ma délután abbahagyja és kezd felszakadozni majd a felhőzet ne aggódj
inkább az a baj h ilyenkor néha átfolyásos meg kavicsos a mátra... remélem nem lesz oyan.
persze h megyek, kell egy sereghajtó nem? tom h holnap jobb idő lesz de ha ma egész nap esik akkor nem valószínű h éjszaka felszárad