Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Értem, köszi az infokat, majd meglátjuk, h lesz a kes
Te tudod.... én láttam már elég balesetet......
MÉÉÉ én semm szoktam felöltözni csak bukó!!!!
Pamut az anyaga kiváló minőség!!!! Nemtudom mennyi a postaköltség de az sokmindentől függ h mennyire jön ki.
quik tényleg jól nyomod, bár én ruha nélkül mondjuk fel sem ülnék a motorra.... am megértem, nem kötekedni akarok, ha nincs kes akkor nincs.... De télleg grat!!
húú ezek nagyon faszák! Milyen az anyaga? jah és kb mennyi a postaköltség?
Hali mindenkinek!!
Na gyerekek itt van az amire minden RS tulaj vágyik csak nehezen elérhető..
Most szereztem okos Uomo ESZ Aprilia Racing ingeket. Bolti ár 25 ezer körül nálam 15ért viheted is!!!
Irjon ha vkit érdekel!!!
irjaotk már:D:D
az van csak nem volt kéznél:P
és sisak?????
na jah...:D
pedig megérné visszaolvasni,sokat röhögnél
ha tudtok aprilia af1 replicához teljesitmény növelő tuningot irjatok
de igen csak nincs ruhám se rá pénzem....sry
Csövi mindenkinek! Van egy RS 125-öm ami eladó sorba került!

A leírása a következő:

APRILIA RS 125 1998-as, jó állapotban, elöl hátul jó gumikkal (Pilot Sport), szép motorhanggal ELADÓ! A1-es jogsival vezethető (minden papírja rendben van és megvan, én helyeztem forgalomba Magyarországon)! Az ár: 520000 Ft. A motor sűrgősen eladó! Szeptembertől tanulok, tehát érdemesebb suli után hívni! TEL: 06-30-961-14-61, e-mail: koko31@freemail.hu. Hívj vagy írj, megéri!!!

Ha titeket nem is érdekel, de tudtok valakit akit igen, nyugodtan ajánljátok! Előre is köszönöm!
Re all, hazaértem gólyatáborból.. jó sokat írtatok, de rohadtul nem fogom visszaolvasni :)

Quick jól nyomod a fighterkedést le a kalappal, de nem gondoltál még rá h nem ártana felöltözni??
rendben csak csinálni kell
Rakj fel képet a papírokról, hátha tudunk segíteni.....
valamien papirjaim vannak csak nemtom meik mien mert német...és csak angolul értek......de két papir zöl dszinű valószinű az egyik a forgalmi a másik meg nemtom mi de már rojngyosak mint állat ....szerintetek le lehet rendszámozni???
van papir küldölfi forgalmi azt hiszem....:(
Ha nincs semmi papír akkor elfelejtheted szerintem, de olvasgass itt, itt le van írva, hogy hogy megy ez:
totalbike.hu/buko/06papirozas/
tuning kell olcso áron!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!és gázbowden sürgősen!!!!!!!!!!!!!!!!
:D:D
Bukó luxus? :)