Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te nagyon kuki....ha 4t lenne akkor ugyanúgy még 30ezer km után is pöcröff lenne... hülyék vagytok néhányan
Ha ár ennyire szar a CBR, VAn 20 000Kmes CBR és pöc röff... megnézem mikor semmi hozányúlás nélkül h indítod pöccre a te ki apriliádat?
de ezt inkább msn-en vitasuk meg mert nagyon bő lesz a fórum
bazz tyt 600at tudok összeszadni ha eladom a mocit azzal együtt és nem tok RS-t venni.
Lassan vihetem a mocimat műszakira! Nem tudja valaki hogy mennyibe kerül a vizsga???
amúgymeg ma is akkorát moccoztam hogy az valami kúúúúúrvajóóó :D
már több mint 1 hete nem ültem az RSen a tábor + a betegség miatt, de ma úgyéreztem jó lesz, és jólett :)) Kivételesen nem is lőttem neki, csak szép nyugiban...

3200km van az RSben és még mindíg pöccröff, semmmibaj nincs vele és IMÁDOMMM

mijazhogyelfogultvagyoK?
inkább mint szívni folyamatosan... ha már itt tartunk.
KIS Tuning, Te is akkora hülye vagy h CBR-t akarsz

akkor már inkább megtartanám az NS1et és még gyűjtögetnék...
Nha szal az aprilia az RS125-nek 2 féle gyertyát ad meg NGK B10EG nyárra és NGK B8EG télre
Tied a gép?
NGK van benne gyárilag asszem 9es vagy 10es hőértékű
DE....gyárilag?Vagy csak neked van benne NGK ?
hát nem egészen mert ngk van benne
Sziasztok!
A 125-ös apriliákban nem CHAMPION C55-ös gyertya(gyári) van véletlenül?
oké bencee azt akartam hogy tanakodj. Én most a matekon gondolkodom.
Amúgy ti szombaton 8tól-5ig nem jöttök el a motros talira?? Száguldozó is jönn mi kinnt leszünk egész nap.
de meglepődtem mert nagoyn kényelmes motor, mintha sport-turha lenne
és nagyjábol el is férek rajta a magam 195cm és 85kgjával
nem baj, tuning elmélkedett azért egyet...
ímél címem alapján vegyél fel, már épp kérni akartam:D
de most a CBR-ről nem is volt szó
igen tuning igazad van.semmi értelme nincs vitatkozni úgyis tudja mindenki hogy a TZR50es a király vita lezárva
msn címed van?
Ez hülyeség hogy motrokat hasonlítottok össze senki sem mondta hogy nem jó a CBR, NSR, RS !!
Ezeket a kérdéseket magadnak kell feltenni. Én nekem nincs annyi salát pénzem hogy tudjak RS-t venni ha meg már hondát tudok eddig állásom szerint CBR lesz. Mert nekem főként városba kell meg néha majd a Rocky-ékkal elmenni motrozni. Megtalán pályázást is kipróbálom vele ha nagyobb gumi meg lesz hátra. De most az a lényeg hogy tanuljak aztán ----jogsi és már hozzom a mocit.
csácsá!ez azt jelenti gurulhatnánk!
2.kerületbe laksz???? szevasz szomszéd