Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

külömben meg presztizs miatt is vetem hondát, mert igy most akkor van egy 2004es accordunk fekete, egy 05ös jazz szürke, és most lettm ég 1 honda
ja ezt én se naon vágom
é nem vagyok ebben olyan biztos.az enyémben nincs külön olajozás tehát több olajat kap a motorom ami mint tudjuk a henegr élettartamát jelentősen nyújtja de nem szándékozom ezzel a hengerrel még 5000 km-t menni. Nincs vele semmi baj csak novemberben jön az SP
ez miiiiiiiiiiiiii?
ezt kinek mondod miről beszélsz????
miyen úton ki megy hova?
nem mertem
2dik keruletbe nem nagoyn merek 120 fölött menni
és ha egymás mellé raknánk mondjuk 5000km mulva, majd utána még 5k km mulva, akkor ido telésével egyre jobban vezetnék. igaz ha meg mennék az uton akkor meg te vezetnél egyre jobban
na és végsebet néztél már??
enyimbe ne mtudom majd szétszedem de még egyelore menni akarok vele és nem szerelni,, majd azt télen!
egy szóval se mondta senki h az RS megbizhatóbb
1. A Seat nem olasz hanem Spanyol.
2.NSR-nek betegsége hogy forralja a vizet.És a kipufogó vezérlés elektronikájával is rengeteg a probléma
3. Az egy dolog hogy 144-es az IQ-d az meg egy másik hogy értesz e a motorokhoz,mert azzal hogy a neten minden szart elolvasol azzal nem fogsz érteni hozzá.
4. Kíváncsi lennék ha össze raknánk a te és az én hengeremet melyikbe lenne több kopás,én tudom hogy az enyém hogy néz ki most volt leszedve júliusban az SP henger miatt és igencsak kibaszott jó állapotban van jah és alap dugó van benne.
vagyis lóvé és megbízhatóság szempontjából. ráadásul igy még maradt pénzem ruhára!
nem vagyok olyan hogy a sajátomat dícsérjem agyon akkor is ha nem nekem van igazam, mert nem verem a seggem a földhöz semmiért sem. aprilia rs-t akartam, mert télleg jobb motor összességben.
de ami számomra fontos, azon pontokban nsr a nyerő! ennyi!
jólvan elhiszem én, ne legyél ideges iq betyár
ha-ha mert aztán kurvára attól fugg h menyit értesz hozzá! nekem tobb kituno oszt társam is van aki egy értelmes szót nem tud szólni!
ja és nem hogy gizdázzak de voltam teszten (mert problémáim voltak/vannak a tanulással, szorgalmammal)
és 144 az iq-m.
fogd már fel hogy poén volt!!!!!!!!!!!
az nsr megbízhatóbb! ezt nem tagadhatjátok le eddig 3 szerelovel beszéltem, és mind1 gyik azt mondta h megbízhatóbb. akitöl vetem az nsr-t, neki volt nsr125je, volt rs125 je, és most rs250je van és még nsr250je is volt, ő mondta, h nsr megbízhatóbb. pedig most apriliája van!
veled sose hitetitek el hogy egy olasz megbízhatóbb vagy egyformán megbízható mint egy japán!
ezek után felesleges akármit mondanod
ez az igazi intelligens hozzászólás!
kurva fos szar rs125! olasz fos megragadós kaki fos szar!
ja na figyelj az NSReddel kitörölheted a segged amúgy meg aztmondod nincs baja az NSRnek olvass már bele az NSR 125topicba egyiknek az elektronikája szarakodik állandóan másiknak forralja a vizet meg stb szal ne magyarázd itt h az NSR megbizhatóbb! amúgy meg az h "gyors" arrol annyit h madarason pörögtem egyel és 80ig 2 métert vert rám
de azt se tagadjátok akkor le hogy a japánok megbízhatóbbak, kocsiba, és motorba is! ezt nem tagadhatjátok! kocsiba is alfa, seat..stb szépek, de sokat kell rá költeni emrt sok minden elromlik benne!
jó nagy fafejek vagytok, mikor ideirtam akkora röhögést smilyet irtam a hsz végére h majd szét csattant a hsz. ezzel azt jeleztem teljesen POÉNRA VESZEM AZ EGÉSZ HSZ-t!!!!!!!!!!!!
csak vicc volt rs nagyon király! nsr rosszabb motor, de nekem sajna nicns idöm és pénzem se hogy állandóan szervizeljem. mert azt ne tagadjátok azért le h nem szervízigényes.
jah Dani meg még mintha pár napja nem honda lett volna írva MSN kiírásodba hanem Aprilia
dani egész véletlenül nem RS-t akartál venni csak nem jött össze és most meg vered a melled hogy az NSR mennyi vel jobb . Nah de nem adok neked egy évet már és szarrá ragad a motorod.De ne így legyen.
És ki ül a mostani supeprbike 45 oldalán a célegyenesnél a betonon? ki?? éééén :D
szerintem az igazság az adatlapodon van a bizonyítványjegyeidnél... szerintem azok után felesleges a bohóc hozzászólásaidat mondani. így tanultam volna kenyeret nem kaptam volna nemh motort... okos srác lehetsz!