Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kösz bencce!
hú 600ból mien jó RS-t lehetne venni én 500körül fogok venni
Dede megy a szervezés de most jönnek a cbr-esek is. Szombatra tervezzük, és utána megyünk a felvonulásra! megfelel? tudod a motoros demonstráció, ha minket nem is érint csak kis mértékben, akkor is ott a heyünk

aki még jönne szombaton egy pilis + demonstrációra az szóljon...
valami nevetséges ár asszem... 3000 ft vagy picit több? vigyél 5-t, 1000% h kijön, csak biztos ami biztos. de te vidd el!
KIS Tuning, 600ból kapsz egy tök polír RS-t (használtat)...
Miskolci Hondás, Neked is el kéne olvasnod a hozzászólásokat, mielőtt beböfögsz ide valami kúrva értelmeset...

ennyit írtam:

"akkor már inkább megtartanám az NS1et és még gyűjtögetnék..."

ebben hol a fikázás?? Te már mindenhol azt látod hogy fikázzák a CBRt, ahogy azt látod hogy "CBR"... Nektek CBReseknek komolyan kisebbségi komplexusotok van... itt hőbörögtök h fikázás így úgy, közbe meg senki nem fikázott semmit.. úgyhogy vond szépen és kurvagyorsan vissza amit írtál.....

a CBR topicban is leírtam tegnap, hogy FELHOZTAM ÉN AZ RSemet????? MIt kell hasonlítgatni?? jó hülye vagy....
pontosítok délután 5 kor lesz a gyorsulás mátészalkán belépés 1000 forint itt lesz hidi miki vs nem tom ki még nincs szívem nevezni mert csak 850 km van benne de aki jön feltétlenül szóljon előtte gurultok egyet :)
Bencce mostanában nem tervezel vmi pilisezést csüt vagy pént pl?
számlákból pontosan kiderült volna, milyen supermoto ?
jóvanna De azt nem montad el múltkor mit újítottak fel moccodon . Jah egyébként sajnos rs lefújva úgytűnik supermoto lessz belőle
há beszarok tényleg
Az meglehet...
óóó basszalak meg akkor gyere át és kérlek fogalmazz meg nekem egy hirdetést mert az én agyam nem képes felfogni a különbséget a felújítás és a motorcsere között. taníts kérlek Joda. beszarok.. akkor ezek szerint átbasztak 80e forinttal?
itt nem eza lenyeg.. hanem h nem lett felujitva megis azt allitod. igazan jo fenyt vet rad
minek cserélje ki a csávó a dugót ha végigvizsgálta kb nagyító alatt? polírozva lett aszonta tök fölösleges lenne cserélni
"Felújított, bejáratós blokk" aha, akkor most hazudsz, vagy a hirdetesben?
de nem Értitek hogy ez 2t???????ennek nem az a lÉnyege hogy hÁny milliÓ km-t megy el vele az ember hanem a viszonylag kis kÖbcentihez viszonyÍtott nagy fajlagos teljesÍtmÉny!!!!!!!!
miÉrt akarod egy lapra venni az rs-t meg a cbr-t??????kÖze nincs a kÉt motornak egymÁshoz. Én is mondhatnÁm hogy akkor mÍg te mÉsz kÉt kÖrt a cbr-el pÁlyÁn akkor kÉtszer ki is keÜllek. de nem mondom mert semmi Értelme akinek a cbr tetszik vegyen azt szÍve joga nekem soha ne kellene.
ennyi
bocs a caps lock miatt.
az én dugómat most nézték meg 20e km után makulátlan... ha már a dugóknál tartunk
tudom jól h a cbrt fikázzák de mivel h ez Aprilia RS, még1x mondom Aprilia RS fórum ezért feltételezni lehet h nem itt fogják dícsérni azt a khmm motort. Én láttam élőben az új cbrt és megmondom őszintén nagyon nem volt szimpatikus se a hangja se a kinézete és az h elmegyek vele 2x Jekatyerinburgba meg vissza szervíz nélkül az nem pótolja az Rs fílinget
én 1 dugóval elmegyek 30 000km-et
Kedves Titka!
Örömmel venném ha elolvasnád az összes hozzászólást!Mert itt a CBR-t fikázták! Nem értem Pedig ez nem CBR fórum!"hülye vagy ha CBR-t akarsz"
És különben is nem fikáztam, nem azt modtam h sz*r! hanem h kíváncsi lennék h indul 20 000km után érintetlenül, ha mutatsz nekem 1et aminek semmi gondd, vagy szükséges csere, emgemelem a kalapom, és ez fikázás? Miért nem igaz?
És ha valakit kellemetelenül éritett ez a hozzászólásom akkor ezen úton kérek elnézést.
Ki a fazs kíváncsi rá hogy a 4T 10-en akárhány lóerős CBR hány millió kilométert bír ki ugy hogy alig pörög meg annyi erő nincs benne mint egy utcai tuning robogóba.Jah amugy meg csak annyit hogy egy rendesen szervizelt és használt aprilia simán el megy 30000 et már a 3. dugójával és még akkor is többet fog érni mit egy vadi új CBR125.
Ennyi a vélemnyem lehet magyarázni akinek nem tetszik
VÁLTOJÁBA MIJEN OLAJAT HASZNÁLSZ?
beszarok bazzeg olvasgatom a fórumot és qrvára idegesítőek ezek a nemidevaló hozzászólások, majd ha érdekel a cbr 125 meg nsr akkor átmegyek az illetékes fórumba. az meg h ebbe a fórumba fikázzák az rs125öt egyenesen felháborító úgyh iszkoljatok
hát igen és ha nem 125lenne akkor nem anyit menne amennyit, és ha már itt járunk, ha Hitlert nem győzik le akkor... erről ennyit meg ha...
ha....
ha....
ja és ha...