Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem az Aszalóshoz viszem, ugy hallom ö a legjobb és korrekt ember.
jobban jársz ha nem az apriliával csináltatod... csomó pénzt lehúznak rólad, közben meg fele annyiért meg lehet csinál(tat)ni
kivel találkoztam kecskemét-budapest szakaszon régi 5ösön? :) Régebbi RS, fekete-szürke asszem shox kabi :]
akkor vegyél az apriliától 10000ft/db áron 1et
akkor nem köszi:)
csak egybe eladó a 4db 8000ft az ára
Hát a garancia nem sokat ér, több embert is tudok, akinek baj volt a motorjával, és elküldték...A váltókart én megcsinálnám úgy, hogy átfúrnám, és 1 csavart raknék bele, arra meg valami gumit húznék. Vagy aluheggesztővel meg lehet csinálni.
akkor 1 darab 200ft? vagy darabonként írtad azt a 8ezret?
most is tudok váltogatni vele, nem arrol van szó, és most legyünk öszinték... egy 125ös motorra csak olyan váltókar jut ami az elsö hajlitásnál ketté törik mázli hogy esésnél nem tört el. Próbálom után gyártot cuccal pótolni amennyire lehet, de a dugattyú stb muszálj gyárinak lennie mert különben elveszlik a garancia.
nekem van 4db indexem 8ezerft
110 kevés lesz. Egyébként ennek a felét be tudod szerezni, BenceRS-nek vannak eladó indexei, a váltókart meg tudod csinálni, igaz nem olyan szép lesz, mint a gyári, de a célnak megfelel.
ja igen, elírtam, bocsi. Szóval dugattyú és gyürü szett 87. De amugy el is estem ugy hogy kell majd uj váltókar, index, és km jeladó is... á ez nagyon szivás. van félre téve 110ezrem, lehet ez el fog most menni:(
hengert is akarsz cserélni? mert van itt nekem egy 160 as polinim eladóba
ink ne vidd hivatalos szervízbe...engem is úgy átbasztak ah lehet,pedig telefonon előtte midnent megbeszéltem velük,jó tudom mki azt mondja h hivatalos márkaszervízbe kell vinni...ink vidd el olyanhoz aki ért hozzá jól és átnézi...mert ha azt mondták 87,akk ebből lesz 200 is...
amugy hengert minek cserélni, nem dugót akartál irni?
én nem vittem még 16e szervizre, mert nincs uj motorom de az k**va sok! szerintem..
Henger? Nicasilos, át akarnak baszni. Dugó szalonból azt hiszem, hogy 40-50 körül van, munkadíj óránként 4-5 ezer FT, a többit nem tudom, de egy 100asból szerintem nem úszod meg.
Sziasztok! Kéne egy kis segitség azoktol akik az rs125-el már átmentek a 16ezres szervízen. Meg tudjátok lécci mondani a teljes kölcsög mennyi volt a 16ezres szervízhez? Mert 16nál van dugatyú csere, gyürü, csapszeg, légszürö, olaj, és egy 5órás munka díj. Most beszéltem a szerelökel és mondták hogy maa a henger eleve 87 ezerbe fog kerülni és még jön hozzá a csapszeg, légszürö, meg olaj ami még egy tizenvalamennyi.
nincs valakinek eladó végdobja szép állapotú legyen!
HY!
Sürgősen sport kipuff. rendszert keresek 2008-as 125 RS-re
Újat reális áron, vagy használtat szép állapotban!
Ha tudsz, vagy van ötleted, hol olcsó irj vagy hívj!
Előre is köszi
0630 4096093
Én mennék fotózni vasárnap, nem tudod, annak van valami külön feltétele, hogy bemehessek a szervízútra, valamint a boxba fotósként?
A sima körsúberes PHBH jobb mint a lapsúberes VHST?
Jártam Rijekában,nem is egyszer indultam ott, nem is egy kategóriában.Távol is álljon Tőlem bármilyen kötekedés,de ha körbenézel,190-hez kell minimum 45LE.Ami nincs.A másik,ha menne is ennyivel,akkor 15000 körül kéne forogjon.Azt meg statikusan nem képes elviselni.Szerintem.
árulom most is, de nekem sima 28as kell