Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha "szerencséd" van, akkor felkente a gyűrűt a henger falára, és ha meghónoltatod olyan lessz mint rég. Szét kell szedni, és megnézni, hogy a dugó vagy hajtókar kapott-e beőle, ha nem akkor lehet hogy elég a gyűrű :)
hálistennek. féltem, hogy 10k alatt megúszom a balhét

ajh, nem hittem volna, hogy ilyen velem is megtörténhet. Mekkora fasz voltam, hogy beleraktam azt a szart.
sztem abban ne bízz hogy gyűrű tört, mert akkor 99% hogy kuka a henger és dugó is. Ha még mázlid is van és lement a forgattyúsházba a darabja akkor meg még a blokkot is szét kell húzni...
Ez-e

Moto 2T

Magas teljesítményszíntű, szintetikus, katalizátorbarát előoldott motorolaj kétütemű motorokhoz. Alacsony füstölési hajlammal és kitűnő kopásvédelemmel rendelkezik. Ajánlott nagy teljesítményű, korszerű kétütemű motorkerékpárokhoz, robogókhoz, kerti kisgépekhez, fűrészgépekhez és a repülősportban használatos motorokhoz.

sajnos meggyőzött a marketing szöveg
a faszom se tudja mi volt az, barna doboza volt, az volt a legdrágább. Újabb kiváló magyar termék
Arol 2T-t tettél a tartályba?
Jah, és nem is tudod, hogy hány jó barátom van, aki segített volna, ha tud. Mivel Tuning nem lakik messze, őt is hívtam.

Egy valami biztos: Ezentúl, ha kevés olajam van inkább nem motorozok, de mégegyszer Agipon kívűl mást nem veszek. Kb. zéró olajam volt, végső elkeseredésemben pedig vettem egy liter MOL-t. Hiba volt! Szóval inkább az én káromból tanuljatok, akikmég nem szorultatok meg! semmit ne töltsetek be Agipon kívűl. Hiába szép a doboza és az van ráírva, hogy a Te RS125-be is jó lesz, ha a simsonba is jó!
A közelben nem volt senki, aki tudott volna segíteni. Sok havert hívtam, hogy mi a kivert macifaszt tudnék csinálni. Bencét is, ő nem vette fel.
Próbálkoztam autómentővel, 6/1 vette fel, álmos hangon beleszólt, valamit mormogott és rámbaszta. Hívom megint és akkor már nem volt kapcsolható
Szóval nem más lehetőségem, hívtam szülőket, mondtam mivan. kb. 10km-t felváltva toltuk faterral-muterral. Mondtam, hogy hagyjuk ott a kúton azt majd holnap hívunk valakit, de lelocsoltak egyből, hogy onnan elviszik.

Egyébként úgy történt, hogy haladtam szépen lassan (90), na mondom a körforgó után rákapcsolok egy picit. váltogatok, 9-nél elváltottam mindig, mire 6-ba kapcsoltam kezdett tompulni, majd 7k után zuhant a fordulat, segge járt mint a kacsáé; kapcsoltam, kuplung be. Ott álltam, mint fasz a lakodalomba két erdő között, telefonálgattam, hívtam havert akitől jöttem, ő mondta az autómentő számokat, hívtam egy másik havert, az nem vette fel. Telefonáltam szakiknak, aszonták egy gyűrű OFF, ha nem indul. Sercegő hangja volt, mikor indítóztam és próbáltam tolni. Nem indult be, hát nem volt mit tenni, stoppoltam, csak személyautósok álltak meg, kisbuszosok egy sem. Nem, tényleg nem tudott senki segíteni rajtam, vagy mert nincs olyan kocsija, vagy tőlem 100km-re lakik. Ez van, egyelőre nem tudom mi lesz, pénzem idén már nem nagyon lesz, abban bízom, amivel a többiek bíztattak, hogy csak a gyűrű tört el.
Nem irigyellek. Veheted ki a blokkot és ládában el Aszalósékhoz...
biztos sok ertelmes, jo baratod lehet, ha tuningot hivod, ha bajban vagy
Hogy történt? Rájöttél mi lehetett a baj?
Jól nyomod. Én haza nem toltam volna :)
2x toltam haza apriliát kb. 5-6kmről. Aztán amikor innen 15kmre ragadtam meg, fogtam és otthagytam a picsába a motort egy tanyán 2 napra, a tanyasiakat meg lefizettem hogy vigyázzanak rá :)
Mondjuk én nem is számítottam másra, hajnal 3-kor jó, hogy komás voltál. Az a poén, hogy karácsonyra terveztem generált, hát most egy kicsit előbbre jön.
uhh bazd ki .... azt hittem hogy álmodtam h hívtál.... anynira emlékszem h telefonon felhívtál h megragadtál de nagyon kész voltam. bocs h nem tudtam segíteni.
Megragadtam. 150-nél. Hazatoltam. 18km-t. hajnal 2-kor, reggel 7-ig. Jó volt.
Sok baja lehet...lehet gyertya, rossz karbi beállítás, légszűrő, gyújtás, power gondok....
cseréld ki és azonnal kiderül. De van rá esély. A Futurám koszos légszűrővel nem volt hajlandó 9ezer fölé pörögni és dadogott mint az állat.
Valaki(k) segítsenek!
Tegnap este belőtük nagyjából az alapjáratott de még mindig csak 8 ezret pörög,és fullad utána....megnéztem a légszűrő szivacsot is de az csak max 1 centis belevágott szar:S.Lehet hogy ez a baja?
talán ma este még tudok mocizni, aztán holnaptól beindul az egyetem és a fene tudja mennyi időm lesz :)
Most amikor nem megyek van egy rakat RS... beszarok
a középső jól néz ki
Ismét fasza est volt srácok
Aztán hazamentem és kabáttal mentem tovább. Általában mindig rajtam van. Még 35 fokba is fel szoktam venni. :D
Valamikor nem akarunk gurulni egyet valamerre?
A Hungaroringen ma voltak az AlpokAdria futamok qualifikációi. Rengeteg RS125 van kint, nem is akármilyenek
Holnap lesznek a futamok. Érdemes kinézni.
Kis ízelítő...