Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

engem meg a pénzem érdekelne!
Csáó! Engem érdekel! Adj egy elérhetőséget!
Itt voltam a fórumon hidd el.
Senkinek nem akarok fogadatlan prókátora lenni.
Rendkívül zavar, mikor szarházi kereskedők (pl Natix) gusztustalanul húzzák le a bőrt a fiatalokról, mondván, majd a papa kifizeti... Van azért Bp-en olyan ügyvéd, aki az ilyen eseteket kimondottan "érzi"
Egy kérés, csak hogy ne fajuljanak el a dolgok. Talán 3-szor elég volt betenned a Futura hirdetésed ebbe az RS125 fórumba. Mindenki tudja, hogy árulod a motorod.
jó erre már nem reagálok.. rajtad már csak nevetni lehet te szánalmas szamárszőrO01]
Ja csak ez a szar motor megfszopatná oda-vissza a te "Bika erös" motorodat! Amúgy meg ki a f_sz beszélt itt teljesítményről mikór én az optikáról beszéltem és a hangjáról!Valaki tudja?
"250-es 4ütemű dobbal"

Szerintem ne igy hirdesd.. Aki ért hozzá, ezzel fogod a legjobban elriasztani... Ha meg csak a 16 éves tudatlan gyerekeket akarod hülyiteni, ird oda mellé hogy: turbós, 16 szelepes, 190et megy, és 55 lóerős :)))
A lényeget már Jamal leirta.. És igaza is van. De a te dolgod, csak ne hirdesd itt napi 5x...
5 év gari van elvileg rájuk, 2006tól tán... Ha 2 évvel ezelőtt itt lettél volna fórumon, elkisérhettél volna a garanciális problémáimmal a natixhoz... Biztos sokkal nagyobb szerencséd lett volna mint nekem. Amúgy az 5 év gari szépen hangzik, de a valóság néha más...
tomi-1990@hotmail.com msn vegyél fel
igazad van.. telibeszarom hogy kúrod szét a saját motorod.. még a neved is megvan hozzá
Figyelj már haver foglalkoz már a saját mociddal vagy vedd meg az enyémet és olyan dobot teszel rá amilyet akarsz!Köszi
Halottam már 4T dobot Rs en.... kegyetlen Sz.
Nem tudom miért akarja vki a 2T motorját 4T hangúvá varázsolni. Hidd már el hogy az a dob egy rakás szart nem ér. Bár lehet hogy igazad van és akkora zseni vagy hogy rájöttél egy újdonságra ami még dob is a teljesítményben a hang élmény mellett, nem is értem erre hogy nem jöttek még rá azok akik 2T-vel versenyeznek a hungaroringen, vagy akárhol máshol.
ami kivan írva az az MSN címem és nem az email. De a kedvedért kiírom azt is akkor az adatlapomra
adj egy privát elérhetőséget pls
Szar... A hangja jó de elég hanyag munka.Kifúj tiszta olaj minden,
Nem jol van meghajlítva hozzáér a lengő villához,a hengerre csatlakozó rész se jó,ugyh megy vissza a feladónak...
Az te vagy!Szerintem meg aláz minden 125-ös hangját és az szerintem nem hátránya+szép!Ennyi!
Kivan irva neked adatlapodra
én ezt a motort már elvből sem venném meg a dob miatt.. szerintem szedd le és rakj rá egy rendes odavalót
Eladó a vas!160-as pollini,34-es delortókarbi,250-es 4ütemű dobbal!Mély hangja van,nagyon jól húz.Karban tartott ,Olajból a legjobbat kapta:Motul,Agip Speed stb,
Érdeklődni:06303915363 vagy www.bojtor.imre@freemail.hu
helló
ezt Atis csinálta neked? voltmár fenn? mien lett?
bendixem van.. MSN-re vegyél fel és megpofázzuk
Hi
Rotax 122be keresek lendkereket + gyújtást hozzá, bendixet + házat hozzá.
Szívesebben adnám el a váltót. Úgyhogy ha érdekel a dolog elővételi jogod van.
Hívj fel telefonon.
0630/6963423
nekem? honnan tudod a mail címem?