Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah jó szar állapotban van
De majd jo lesz
láttam a mitot madarason pont elkerültük egymást
Eladó egy 2004es RS 125 full pályaidommal vadonat uj Arrow rendszerrel uj hengerrel uj dugóval eredeti idomja is megvan vadonat uj korában lett levéve 0kmes. Aszalóséké volt Alpok Adrián is ment a gép Ára 399.000
Igy is van!Ne hiába fizessük már hónaprol hónapra azt a rohadt biztositást!
Kunmadarason a gumiknál láttam Conti Twistet, úgy kb. milyen árban vannak?
Eladó a paripa
hasznaltauto.hu
olvasd el jobban:D

mikor szokott törött cuccokat venni az ember...:)
Nem úgy jöttek össze a dolgok, ahogy gondoltad?
Aprilia rs 125höz fehérhez sérült első villa, sérült féktárcsa, felni meg jobb első fékkar, kormány, lámpatest repedve vagy törötten. Ilyeneket keresek valakinek van vmi akkor írjon pls köszi
egyik haverom ugyanúgy mint te natixtól vett arrowot feltették szarul állították be besült és egyből gariba mindent kicseréltek, biztos veled van a baj:D
igen ledurrantottam
Szegény pilot powerem...legalább akkor dúrtad volna le mikor ott vagyok...
ez az amit kaptál?Nem durrantottad el?
És ki csinálta azt megkérdezhetem :O
Jobbulást
Majd aztán az egyik fórumtalira gyere !
na lehet néha még idenézek, de most mejek... beteg vagyok... lehet lesz még egy pár hideg vizes fürdöm...
nem is az h átvert...csak elfelejti ideadni a pénzt nagyon hosszu ideje...pedig tudom h most is itt van...grr...de többet nem mondok. a lényeg, sztem ne adjatok el neki semmit...
Bocsi Mini , nem kárörvendek hanem ez a kialakult szitu..... ráadásul kettőtöknek is.
Mit adtatok el vagy mi ?
hogy vert át?
nekem nem poén, bocsi...
te min nevetsz?
ez átbaszott titeket?
az engem is érekelne de ugylátom telibeszarsz. Kicsit átbaszos vagy nemgondolod?.......