Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez lemaradt, a félreértések elkerülése végett :))
azt meg hadd ne te döntsd már el mi a pélóra kúrom el a pénzem... Majd pályázok ha akarok...
hát akkor szopjad szépen a faszukat, velem több izben bunkó lehúzós parasztok voltak, bár jópofizni azt tudnak az tény. Rossz tapasztalatom nem csak nekem van velük, és bőven tudnék pár motoros kollégát aki joggal gyújtaná rájuk az egész kócerájt..
Maradok inkább Asziéknál :) Ők legalább mindenben korrektek voltak..
Amúgymeg leszarom mi volt haveroddal, azt tudom velem mi volt, és az bőven elég.
látom válság van megint nincs pénz pályára
haveromnak egyből kicserélték,elismerték ők állították be rosszul
amúgy mikor voltam a natixba akkor is rendesek voltak, meg Kunmadarason Nagy Tamás a cégvezető párszor odajött hogy sikerült-e beállítani a motort stb
amúgy ezek az idióta görögök sisak nélkül szabnak a mindenféle ezres gépeken két kilóval :D Majd tolok fel galériát, hogy milyen gépeket látok idekinn..
Ohh bazz Jamal, jobbulást! :(
Moci mennyire gáz? biztositó, stb?
Mikor volt ez Bence? Amúgy érdekes. Biztos én voltam a béna. Bár tény, hogy nem fenyegetőztem se ügyvéddel se kidobóbrigáddal. Motorozni akartam minél hamarabb, nem biróságra járni, stb..
Amúgy lehetséges hogy azóta változtak, rájöttek hogy nem jó üzlet baszakodni a vevőkkel. Én speciel szerintem kb. több százezres bevétel kiesést okoztam nekik a demarketinggel. Bár ők azt sajna meg sem érzik. Na nem baj, a bosszúm mindenkit utolér egyszer. Egyébként szarok beléjük, ezt a szezont még lehúzom a vassal, aztán úgyis eladom, hozzájuk meg akkor megyek ha leárazás lesz a kgst piacon a kézigránátokra :)))
akkor se adom olcsóbban.. főleg nem neked
Bence !
Ilyen kalapot mennyiért hozol ?
Agip Speed 2t 2500-
Agip Racing 2t 3500-
Castrol Chainspray 400ml 2000-
gyári karcmentes rezó 122-123 9900-
gyári karcmentes plexi 2006-09 9900-
gyári ledes index 4db 7900-
Dellorto VHST 28-as karbi 9900-
gyári 28-as szívócsonk+membrán 7900-
gyári új olajpumpa 9900-
Vanucci 58-as egyrészes púpos ruha hibátlan állapot 79900-
Trace 46os alig használt csizma 19900
apriliásoknak 10k vagy csak rs125-ösöknek?
rsv1000-nek is 10k lenne?
Este pályamotorozás a Hungaroringen! http://www.aszalos.hu/motoros-...
Apriliával érkezőknek csak 10000 Ft a 2 óra!
Taligás, este ma kiviszem a számlát, majd hívlak...
eladó Idom 30-e
Taligás, van egy sérült bal oldali idomom, ha kell. Msn-en elérsz vagy tel: 30-4428938 5ért odaadom.
igazad van!
szeva
irtam kommentet az rs125 vidihez, láttam te is irtál rá, olvasd el aztán nézd meg ujra a videót :)
a kompresszió a henger faának, és a dugó gyűrőinek az állapotűából jön, vagyis, hogy mennyi lebegőt enged át az illesztésen a gyűrű
igazán nincs mit. Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni.
Fenébe:( Na mindegy,köszönöm szépen
tompítót is csinálsz normálisat ugye?
Sajnos nincs már. Az alu csövek vannak még meg amikből az NSR-re csináltál hangtompítót.
Régen hoztál ide hozzám egy robogó pufogót ha jól emlékszem,és annak megmaradt a hangtompítója.Megvan az még Zoli?