Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva,
Épp kinn vagyok görögországban, süttetem a hasam, szeptember 2ig :)) Majd máskor..
Köszi a válaszokat!
Már lecseréltem 75w90-re remélem jó lesz, a próbakörön jó volt!

Mb80 vegyél fel
teljesen konkrét dolgokat még nem tudok, hétfőn megyek be.

annyit viszont mondott hogy az új váltó ára(csak az alkatrész) 600.000Ft
Lehet már tudni, hogy pontosan mi ment tönkre a motorban? Ahogy olvasom, sokminden....
Garanciaidőből kifutott már a motor? Elvileg a 3 éves garancia érvényes lehet egy 2007-es motorra. Sőt, kimondottan az ilyen esetekre van értelme a garanciának.
de kiváncsi lennék mit megy egy 160as jól beállítva hozzá..
hát, voltak itt zűrök az előírt olajjal egyeseknél eltűnt az olaj pikkpakk.
Sokaknak nem tetszik a gyári 75W-90 hajtóműolaj. Én most engedtem le a Motul Motylgear 75W-90-et. Castrol Racing 4T 10W-50 megy helyette. Estig kipróbálom.
Aprilia szervízben Agip Racing 4T 10W-60 motorolajat is töltenek bele garanciaidő alatt.
Egyébként úgy néz ki, hogy a többség az olajgyártók által 2T váltókhoz javasolt félszintetikus váltóolajat használ. Pl:
Motul Transoil Expert 10W-40
Igol Propulse BV2 10W-40
75W 90 , Én azt használok . ( az is van előirva)
Msn vagy valami ? vagy a tegnap csak egy éjszakás kaland volt ?
Jó reggelt mindenkinek!
Egy nagyon fontos kérdés! Milyen váltóolaj van előírva az RS-hez, vagy kinek mivel van jó tapasztalata?
Sürgős lenne.
Köszönöm előre is!
sziasztok!

keresek 2000-res Rs 125-ös ülést,ha valaki tudja honnan tudnék venni az legyenszives írjon
Hali! Nincs esetleg valakinek eladó kárbony vagy kevlár hangtompítója?
keresek komplett váltót RS 125-höz(2007) csak hibátlan érdekel.


0620/8081061
E-mail:noisiavision@freemai
l.hu
MSN:noisiavision@hotmail.com
hali,madarasra ki jön?
faszé írod be 3x... szerintem egyszer is tökéletesen érthető
Helló!
Megtudná mondani valaki hogy az aprilia rs 125 illetve az nsr125-ös fordulatszámmérője igényel e tápellátást?
Előre is köszi a választ!
Márk
ár? kép?
sziasztok, most beszéltem a szervízzel, most kezdték el szétszedni..azt mondták hogy a kiegyenlítő tengely kuka úgy ahogy van és valami szét van rajta olvadva. Valaki elmagyarázná hogy ez mit takar?

a váltóhoz még nem nyultak, de annak sem jósoltak túl sok jót.
Hát ja optikai tuning+szerintem nem olyan érces tőle a hangja, mint a legtöbb 125-ös dobtól, hanem mélyebb sokkal.
A 250-es 4T dog miért jó rá? Tényleg nem értem a logikáját. Csak optikai "tuning" lenne?
A kijövő cső szemre is túl vastagnak néz ki.
Eladó a vas!160-as pollini,34-es delortókarbi,250-es 4ütemű dobbal!Mély hangja van,nagyon jól húz.Karban tartott ,Olajból a legjobbat kapta:Motul,Agip Speed stb,
Érdeklődni:06303915363 vagy www.bojtor.imre@freemail.hu
Kép ?
2003 rs-en volt
gömbölyű rs-re?
Sziasztok

Van egy RS pályaidomom eladó komplett 30e