Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

180 fölött mennek célegyenesbe a motorok 28as karbival...
Rijekába 194 volt az egyik csókának a topspeed...bemérték hitelesen...
Dunlop Trophyn belül van értékelve az Aprilia kupa ott a következők módosíthatóak: pályaidom, fémfékcső, fékbetét, gumi, kipufogó, 1gyürűs dugattyú, stb

ami nem módosítható: hengerfej, henger, karter, karbi, légszűrődoboznak fennkell lenni, felni (gyárinak kell lenni), lánc, stb

A Dunlop Trophy az már Alpok-Adria szabály szerint megy...ott már lehet komolyabb motortuning is...(karbi 28asnak kell lennie,, 125ccm, stb)

Jövöhét végén Alpok-Adria lesz a Hungaroringen...
Dunlop Trophy az Alpok-Adria mezőnnyel fog indulni és lesz Aprilia kupa értékelés is!

KÉRDÉS?
Figy hülyék nem vagyunk....gumiszilenthez van fogatva a dob bilincse és le van rögzítve a vázhoz rendesen mindenhol....a remus dobom meg kb fele olyan súlyú mint a gyári aprilia dobok...és ha elolvastad volna amit írtam akkor észrevetted volna h a gyári dob amit rátettünk ugyanúgy eltört.... esetleg vmi értelmes vagy használható infó vkitől?
most olvastam el az alpok adria teknikai szabályzatát, hát ahogy én kivettem sok mindent nem lehet csinálni a motorral, max 28as karbi, henger nem módosítható... Hát ha már verseny akkor mérnem lehet
Mert 2T motornál az olaj a benzinben van benne. Mikor elengeded a gázt akkor alapjárati benzint kap csak ezáltal csak nagyon kevés olajat, de a motor pörög 7-8000-et vagy akár többet. És így besülhet nagyon hamar elegendő olaj hiányában. Szóval kuplung és fék
Valahol olvastam, hogy nem kéne motorfékezni. Miért?
hanem 20:D
06306294424
én 186cm és 90kiló vagyok még plusz 10kiló elfér benne bőven
Sziasztok!

2007-es RS125 eladó, 2000km van benne, abszolút gyári állapot!

kép

érdeklődni lehet MSN-en: unrealguest[kukac]gmail[pont]com
Tyt! neked mekkora a ruhád ha szabad meg kérdeznem
Alpok Adrián nem.
bár lehet csak a 20kg-s űberfasza remus dobod húzza le az egészet, ami kibaszottul ezekre a motorokra való:D
Talán ha értelmesen lerögzítenétek a vázhoz, nem törne el mindig. Fogadjunk, hogy a dob bilincse nem gumiszilenthez van fogatva:D A rezgéstől törik el, gumi azért kell közé, hogy csillapítsa.
RS125 kupáról:

UEM Alpe-Adria Championship,
04-06 September 2009

http://brorganisation.hu/?page...

Egyébként
bárkit beengednek a Hungaroringen hátra a depóhoz, boxok mögé ilyenkor?
Heló
az engem is érdekelne, hol mikor miért ?
Bencee teló számod meg tudod adni érdekelne a ruha ha jó rám mekkora emberre jó kb.
Milyen infó kéne az RS 125 kupáról?
nekem van egy eladó új kipufogóm olcsón
Hello!érdeklődni szeretnék hátha tud segíteni valaki,a kipufogómról lenne szó.4 hónapja vettem a mocit,azóta legalább 6-7szer hegeszteni kellett több helyen,mert eltört a rezó és a dob közötti cső,a rezó is több helyen elrepedt,és a felfogató csavarokat is állandóan elhagytam rúgóval együtt :S a csavarokat már rögzítettük azokkal nincs gond,de azóta is eltört az a cső már nemegyszer,sőt a 30ezres remus sportdobom is eltört a felfogatásnál :S most visszük aluminium hegesztőhöz,addig egy gyári dobot raktunk fel,de tegnap este az is eltört ugyanott :S nemtudjuk miért megy szét állandóan:S 94es RS125ről van szó. gondoltam arra is h veszek rá egy teljesen új kipufogót de ha azt is széttöri......akkor felesleges.ha vkinek volt már hasonló problémája vagy tud segíteni azt megköszönném. üdv
a kérdésem továbbra is áll: hol lehet infot szerezni az rs125 kupáról?
A végén a muszáj az nem (ly) am én tuti rákattannék a hirdetésre.
Őcsém, te is eladod!Hát nem lesz már a környéken motoros!
Hát látod sajnos nekem is összejött. A motorról körbe leszakadtak az idomok. mindkét oldalról lábtartó letört, hátsó fékkar, és váltókar, és elöl a kormány.. biztosító meg jövőhét hétfőn fényképezi, de az intézi aki nekem csinálta a motorgenerált, szal leviszem hozzá és ő intézi tovább a biztosítóval meg meg is csinálja majd... ez így elviekben.. aztán gyakorlatban hogy mi lesz az majd kiderül.