Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egy szoval se mondtam, de te gondolom magad szereled a motorod.. De szerintem hagyjuk. Én már mondtam nem érdekel ki mit csinál, de szerintem én nem szóltam be neked. De ha akarod lejöhetsz megnézni a motort. Aztán döntesz.
Minden RS versenymotor. Az olyan mintha az Atis NSR-jét az enyéimmel lehetett volna egy lapon említeni.
Lehet van neki némi rálátása a versenymotorokra.
te ilyen szakértő vagy?
Úgyis lenne egy pár kérdés .
Elhozzam az enyém ?
azt hittem már kinőttél az oltogatásból, de látom te már csak ilyen vagy. Amúgy válaszodra visszatérve, minden Rs versenymotor. Csak valaki utcán használja valaki pályán. Amúgy meg, hogy én hol megyek ahhoz szerintem semmi közöd, és a legfontosabb nem érdekel mit tettél le idáig az asztalra és tényleg leszarom
Megcsinálom,semmi gond,csak kell a motor hozzá.Anélkül nem tudom pontosan elvezetni.Meg is várhatod
ez a rész nagyon nemokés rajta
Holnap felhívlak.
Milyen versenymotor? Nem láttam ezt a motort ringen. Vagy mitől versenymotor? Jaa mert te azt mondod? Az más.. Biztos külföldön versenyeztél vele....
én nem fogok itt szórakozni hónapokig, motorozni akaro még az évben.

am a motort nem eladásra rakom össze, hanmmég pár év használatra, de októberben veszek kocsit is uh még nem tom hogy fog kijönni anyagilag, pdig a kocsi fix, nem adok lejebb
küld vissza,megcsinálom ha kell.Motort nem küldtetek,hogy legyen mire felszabnom.Satupadon elég nehéz pontosan megcsinálni
kistuning legszebb es legokosabb csavo a forumon
én úgy tudom, hogy így jobban keveredik és elvileg nagyobba kompresszió valamivel!
meg biztosabb h. nemragadok meg!
Rs alkatrészek iránt lehet jelntkezni aprilia-rs-racing@hotmail.com ez az msn v 06-20-231-58-40-es számon
engem meg akar verni ...
amikor RS-t akartam venni ő árulta. Megbeszéltük a családdal h akkor szoboszlóra megyünk és onnan asszem 90km mátészalka és akkor elhozzuk a motort. Megalkudtunk minden megvolt beszélve. Nyaralás 2ik napján hívom h mennék "nem jó stb majd másik nap"
Oké, megértettük de amikor a 3ik talira se jött el mert mindig volt vmi kifogás berágtunk és szó váltásba keveredtünk. Azóta nyomja a hülye kamunickeket és egyéb módokon próbál szívatni ....
Nekem ennyi elég volt belőle ...
VérRS már régebben is átkúrt mindenkit, akinek 1000ft-nál több van a zsebében azzal a jelmondattal h ő kibaszott hátrányoshelyzetű, és büszkén mondogatta h vert el egy pénzes gyereket és szedte ela pénzét...
ezek után jó ötlet vele üzletelni
Hello! Engem is érdekelne pár alkatrész... Elérhetőséget adsz nekem? Köszi !
"keverékolajzása jelenleg ki van kötva[így jobban megy valamivel, kérésre visszaállítom gyárira]"

ezt nem teljesen értem. Miért megy jobban ha a benzinbe van keverve az olaj és nem a pumpa tolja?
olvassűtok már át a hirdetést, mit írjak még bele?:
http://www.hasznaltauto.hu/3217944_aprilia_af_19
94
bővebb info-t lehet valahol találni az rs kupáról/valaki tud nekem infokat adni hol érdeklődhetek?

mennyire profi a mezőny?
pályára a régebbi gépek is jók?
(azon gondolkodom, hogy veszek egy használt gépet pályázni, meg versenyezgetni valami amatőr sorozatban, mert egész emberi áron lehet már venni, és talán fenntartani sem annyira drága)
FuckyRR, engem érdekelne néhány apróság, estleg msn-címet tudnál adni, és ott tudnánk egyeztetni.
Erről beszéltem korábban. Ez az a gusztustalan stílus, ahogy szánalmasan menekülnek a garancia elől. Ennyi erővel, ha a váz kettétörik alattad, az is a te hibád, hiszen nem nézted végig indulás előtt, hogy nem repedt-e el korábban.
Írd le nekik, hogy olyan jófiú voltál, hogy ellenőrizted az olajszintet induláskor, pedig ez nincs is a User's Manual-ban leírva. És induláskor még rendben volt. Nekik kell tudni bebizonyítani, hogy ez nem történt meg. És azt is bizonyítaniuk kell, hogy 50km alatt (Miskolc-Tokaj) nem tudja a meghibásodott főtengelyszimmering miatt megenni a motor a teljes, 6dl-nyi olajat (nyilvánvaló, hogy rövidebb távon is megeszi...)
Keress egy ügyvédet és ha ő írja le ezeket, hidd el, nagyobb súlya lesz.
Azzal, ha bontott cuccokból talpraállítod eladásra a motort, a következő "jóhiszemű" tulajdonossal, motorostársaddal szúrsz ki.
msnre gyere