Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dobtam egy mailt
nekem mikor bejáratós volt akkor 3,5 evett
Is-is , bejáratáshoz szoktak nagyobb fúvókát is használni , és ez dobhat a fogyasztásba.
Helló!
Pont hogy kisebb, mert nincs úgy pörgetve, de olajból meg nagyobbra kell álitani valamennyi km-ig
Hali! Ha bejáratós a motor, akkor nagyobb a fogyasztása is?
te neked milyen rs-ed van?
engem érdekelne a váltó, ha nem jön be az üzlet
Csepel mellet lakok
Pontosan ezt énse tudom hogy jó-e hozzá! Nemtudná esetleg valaki megmondani?
Hol laksz?
Hello!

Nekem Rotax 123-as váltóm az van meg van hozzá vagy 3 garnitúra lamella szett. Ha esetleg kompatibilis a te motorodéhoz elüzletelhetjük.
Eladó pályaidom ára 30 ezer vagy cserélem rs 125 váltóra
Sziasztok!

2008-as mocira keresnék arrow kipufogót, jó állapotban.
Köszi Akkor a fúvókákkal fogunk bibelődni. És oylanra bízom aki ért hozzá csak az én garázsomban fogja megcsinálni
a karbiján a főfúvókát tudod változtatni más annyira nem számít nyélgázon
Ezt inkább bízd másra. Még akik értenek is hozzá azok is elszoktak vele időzni még 100 as lesz a gép .
Mindent meg lehet otthon csinálni csak hozzáértés kell a többire nem tom a választ mert én nem szerelem a mocit inkább szakember csinálja
Ha fölrakok egy arrow csövet a gyári rs-re akkor hozzá kell karburálni. Meg tudná valaki mondani h ilyenkor csak nagyobb fúvókát raknak bele (és ha igen akkor mennyivel nagyobbat) vagy a benzin levegő arányon is változtatnak? Az olajpumpán meg csak a bovden előfeszítést lehet állítani hogy mikor pumpálja az olajat? Szóval a lényeg az lenne hogy én ezt itthon meg tudnám csinálni?
énis aztmondom, h ez marhaság. vagy rendezd gariba, vay vegyél bontott cuccot, nemvagyok benne biztos de egy 100ezerből szintem kijönne az alkatrész
Eladó a vas!160-as pollini,34-es delortókarbi,250-es 4ütemű dobbal!Mély hangja van,nagyon jól húz.Karban tartott ,Olajból a legjobbat kapta:Motul,Agip Speed stb,
Érdeklődni:06303915363 vagy www.bojtor.imre@freemail.hu
Hát érdekes...
Mintha 3 év garanciára emlékeznék az új Apriliáknál. Vagy tévednék?
Szerintem ha garanciás a motorod, ne hagyd magad lerázni. Garancia esetén, szemben a szavatossággal, nem téged terhel a bizonyítási kényszer. A szervíznek/kereskedőnek kell bizonyítania, hogy te hibáztál valamiben, nem követted a használati útmutató idevágó előírásait, nem jártál el a jó gazda gondosságával.
600e+munkadíjat (lesz az összesen 700e is...) nem éri meg rákölteni a motorra. 2007-es motort többet láttam 800-850e-re hirdetni...
2003-as rs-hez kéne főtengely! Ha valakinek van bármi informácioja hogy honnan tudnék hozzájutni akkor az szóljon légyszi. Köszi
én automataváltó olajat rakok bele. kurvajó
CASTROL ATF TQ-D III
- gyári alkatrészként mindennek horror ára van az apriliához
- ha még garis a géped próbáld meg gariba intézni
- ha nem akarják, akkor szard le a garit, és szerezz bontóból vagy vhonnan alkatrészt...
Szeva! De az én vasam volt :)) Jól lement az ára, én még annó 250 körül adtam el :)
A plexi még ugyanaz a zöld rajta, csak a képen nem látszik annyira, no meg ki is szivta a nap :)