Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szét lesz szedve az rs-em. Akinek kellenek alkatrészek írjatok ide. Van minden. Komplett versenymotor lesz szétkapva, szóval van 1-2 finomság. Pl . Jolly moto rendszer, polini membrán, karbi, reszelt henger, asso werke 0 kilométeres dugo, fékrendszer, felnik, váz, lábtarto, blokkalaktrészek, pályaidom, van minden.
A gyári RS-ekkel (Itt nem számít a tuning kipufogó, és gumi) olyan 2.18akat, ha nagyon nagyon gyors vagy.
RS 125 kupában lehet indulni.
ez szerintem marhaság, h minden indulás előtt szedd szét majdnem a fél mocit, h mennyi benne az olaj. Jamal leirta már a lényeget
Sziasztok!

RS125-tel nem tudjátok mennyit lehet menni a hringen, és lehet-e valami amatőr sorozatban versenyezni? (természetesen köridőre gondoltam)
Igaz hogy ez a régi gömbseggű apriliákra vonatkozik, vagyis annak a kézikönyvébe szerepel de abban azt írják hogy a sebességváltó olajat 4000kmként kell ellenőrizni és 12000 kmként cserélni, bár jobban jársz ha cseréled 4000ként, de a hivatalos kézikönyvbe ez áll.
aa, iylne véralvadásgátlószuris balhém nekem is volt a nyílt kettős lábtörim után, no para. könyebben intézed majd a kokszot utána, csak szolj
állításuk szerint MINDEN elindulásnál elenőrizni kénaz olaj szintet, ugyhogy nem
jobbulást!
Szeva Taligás, hallom megúsztad utánna egy zúzódással!
A mocidra meg kifizet majd a biztosító egy rakat pénzt, főleg, hogy még a 120 ezres csöved is megnyomódott...
Én meg megvettem az a Full Power 2008-ast péntekre otthon lesz már, majd ha jobban leszel ütközünk
Ííííí hát ez szívás ....
Nekem is utolsó motorozásomkor történt a baleset.
De gondolom volt rendőrség/ helyszínelés minden ugye ?
Hajtsd be a kárt!
És jobbulást
Nincs garancia? Vagy meg sem próbáltad?
az jó
Mondta a nyugdíjas hogy el ne menjek mert hívja a rendőrt mondom hívja kihívta kijöttek aztán velem tökjó fejek voltak a nagypapit meg lehordták hogy mértvan felügyelet nélkül kutya az utcán meg mért nincs rajta szájkosár 2centis kutyán . Aztán kijött a mentő is engem elvitt aztán e helyszinelők is megjöttek és utána bejöttek hozzám a korházba és engem is kikérdeztek és mondták h majd a lakásbiztosítása állja a kárt.
Amúgy cascom nincs de ilyen baleseteknél a kutya gazdájának a lakásbiztosítása állja a kárt.
de feljelentetted nem?
Hát én fölraktam az arrow csövet modnom elviszem egy próbakörre jo az idomot még ne rakjuk föl majd utána. Kiérek a aszfaltos utra meg jobarátom csömörön lakik ahol csak földut van mentem kb 30al mert még ottis szar az ut és egy kutyuska elkezd keresztbesétálni előttem és huzza maga után a pórázt... elkezdtem kikerülni fékezek kutya gyorsít és pont telibevágtam de ugy faszán pont középen eltaláltam a kutyulit...
motor eleje eluszott balra énmeg bevágtam vhogy a bal vállamat aztán fölállok és jön felém egy nyugdíjas hogy 70ezer volt a kutya. Mondom a motor megy 1millio énemg majdnem mehaltam ő azt leszarja neki 70 ezer volt a kutya... szoval ennyi a segítőkész kutyagazdákrol...
Mostantól csináld úgy, h amég nem érkezik meg a pénz, addig ne add fel!
ha bárkinek van valami az alábbiakból, az kérem szóljon.

-a 2 váltótengely kompletten(fogaskerekekkel együtt, csak párban)
-kiegyenlítőről a 2 műanyagfogaskerék
-fordulatszámmérő fogaskerék


!Rotax 122!
Srácok, tegnap akartam utoljára gurulni a vassal, de utolért a fekete szörny. Szemből két sávon keresztül és egy záróvonalon! át megfordult egy fekete mazda és telibecsapott. Szerencsére 2 oszlop között zúztam be az árokba az egyik oszloptól alig 50cmre a motort egy fa fogta meg, igaz nem volt túl nagy de ha engem is az fog meg tuti jobban fájnék. Nekem bal bokatörés 1 hét fekvőgipsz, mellette minden nap magamnak injekciózom a véralvadásgátlót a trombózis veszélye miatt, majd 1 hónap járógipsz, és végül gyógytorna.
jah és legviccesebb. Felhivom mi van a pénzemmel. Ohh anyukám intézi szerintem már rég feladta... Szoval remélem a 4 ezrembol elkaptál valami Aids-t egy kurvátol...
Eladtam neki valamit 4.000ft értékben és nem utánvéttel,hanem megbeszéltük, hogy majd csekkel befizeti nekem v átutalja. Azóta nem láttam a pénzt. Jah és persze a legjobb, hogy én legyek a barátja meg minden erre adandó alkalommal átkur. Röhej vagy innen üzenem. Bezzeg amikor kellett nked valami én egyből ugrottam. Elestél a redvás motoroddal, már kuldtem is a lábtartot. Meg itt kunyiztál, hogy engedjek ennyit engedjek annyit. Innen üzenem hogy a retkes utolsó paraszt vagy és 120-al megragadsz 1 árok elött...
legfeljebb az a mito.
Kik voltatok madarason?
Italycorsét láttam, BenceRS-el háltam előtte VérRS-el

sikerült, 0.17-es reakció idő elérnem...
csak nem casco is an a gépeden
Egyépként a Mito meg az RS ég és föld kicsit furán éreztem magam a Mitoval mert nem akar kanyarodni ugy mint az RS nomeghát egy RS azért eröben is komolyabb de majd megcsinálom eccer